R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41900535 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-07-25
Spotykamy się w sobotę
w Murowanej Goślinie

 

Gala Rowerowa 2014 podsumuje
rowerowy sezon w Wielkopolsce

 

Od kwietnia do października tego roku ścigali się na rowerach górskich w coraz lepiej organizowanym i coraz bardziej głośnym medialnie cyklu Grand Prix Wielkopolski w maratonach MTB. Zaczynali wiosną w Dolsku, by zakończyć rywalizację jesienią w Łopuchowie. Odbyło się osiem imprez, w tym sześć w naszym regionie. Setki pasjonatów z całego kraju brały udział w wydarzeniach sportowo-rekreacyjnych, które mają swój niepowtarzalny klimat, w których startują znani zawodnicy i także amatorzy, i na które jedzie się z prawdziwą przyjemnością. Teraz nadszedł czas podsumowania. Także wyścigów XC.

Nastąpi ono pojutrze, 18 października, w Murowanej Goślinie - w auli miejscowego Gimnazjum nr 1 przy ulicy Mściszewskiej 10.

Najlepsi maratończycy w cyklu Grand Prix Wielkopolski w maratonach MTB 2014 otrzymają puchary. Honorowanych będzie sześć najlepszych pań i sześciu najlepszych panów na obu dystansach, czyli Mini i Mega, we wszystkich kategoriach wiekowych.

Zostanie zaprezentowany kalendarz maratonów MTB na rok 2015. Będzie możliwość obejrzenia filmów z tegorocznych maratonów, które odbywały się kolejno w Dolsku, Połczynie-Zdroju, Krzywej Wsi koło Złotowa, Wyrzysku, Mściszewie, Suchym Lesie, Wałczu i Łopuchowie.

Galę Rowerową w Murowanej Goślinie organizują wspólnie, tak już od kilku lat, władze tego podpoznańskiego miasteczka oraz Wojciech Gogolewski - główny animator imprez MTB w Wielkopolsce, prezes ogniska TKKF "Pałuki" z Wągrowca.

Wstęp jest wolny dla wszystkich fanów dwóch kółek i wielkopolskiego rowerowania. Spotykamy się w sobotę 18 października o godzinie 17.00 w auli Gimnazjum nr 1 w Murowanej Goślinie.

Szczegółowych informacji na temat Gali Rowerowej udziela Wojciech Gogolewski - telefon 605 277 869.

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL