R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41573074 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Mastersi jadą do Pruszkowa

 

W sobotę 13 grudnia sejmik oraz rozdanie
nagród dla zwycięzców challenge’ów

W najbliższą sobotę (13 grudnia) w Pruszkowie odbędzie się Sejmik Masters, podczas którego uhonorowani zostaną najlepsi zawodnicy sezonu 2014 w trzech challenge'ach: Masters i Cyklosportu PZKol., Pucharu Polski oraz Kolarstwa dla Wszystkich. Podsumowane zostaną także tegoroczne imprezy kolarskie dla tej kategorii wiekowej, jak również omówiony zostanie kalendarz przyszłorocznych wyścigów.

Uprawnionymi do udziału w Sejmiku są zawodnicy posiadający licencję PZKol. kategorii Cyklosport albo Masters na sezon 2014 i sklasyfikowani w challenge'u sezon 2014 w kategorii Masters i Cyklosport PZKol. lub challenge Kolarstwo dla Wszystkich sezon 2014 (konieczne jest okazanie licencji na Sejmiku).

Zwycięzcy poszczególnych challenge'ów proszeni są o potwierdzenie przybycia, za pośrednictwem e-maila (rubin@kmpzkol.pl).

W Sejmiku wezmą także udział organizatorzy wyścigów kategorii Cyklosport i Masters w 2014, członkowie Komisji Masters i Cyklosportu PZKol. oraz członkowie Rady Kalendarzowej Masters i Cyklosport PZKol.

Początek Sejmiku Masters w Pruszkowie w sobotę 13 grudnia o godzinie 12.00.
 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL