R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41308714 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-04-18
Skorzęcin czeka na kolarzy

 

1 marca 2015 zimowy wyścig MTBW najbliższą niedzielę, 1 marca, w Skorzęcinie odbędzie się zimowy wyścig MTB. Startujący, w zależności od kategorii wiekowych, zmierzą się z dwoma dystansami: 30 kilometrów - propozycja dla elity i mastersów, 15 km - norma dla kobiet, juniorów i amatorów.

Działacze Gnieźnieńskiego Klubu Kolarstwa Górskiego, po sześciu latach przerwy, postanowili zorganizować zimowy wyścig MTB w Skorzęcinie. Do udziału w imprezie zapraszają oni kobiety, juniorów, zawodników elity, mastersów oraz amatorów.

Trasa o długości 15 kilometrów została wyznaczona w lasach wokół ośrodka wypoczynkowego w Skorzęcinie. Startujący będą mieli do pokonania raptem 500 metrów po drogach asfaltowych, a pozostała część dystansu to leśne ścieżki i dukty. Nie wiadomo jaka będzie pogoda w niedzielę, ale jest wielce niewykluczone, że zawodniczki i zawodnicy będą mieli okazję przypomnieć sobie jak smakuje błoto. Wielkość przewyższenia na jednej rundzie wyniesie około 110 metrów.

Start nastąpi o godzinie 12, zapisy będą przyjmowane od godziny 9 w Hotelu Białym w Skorzęcinie.

Organizatorzy zwracają się z prośbą do osób zdecydowanych do wzięcia udziału w wyścigu o wcześniejsze (internetowe) wypełnienie formularza zgłoszeniowego, dzięki czemu biuro zawodów będzie działało sprawniej, a na zawodników będą już czekały wypełnione deklaracje startowe.

Więcej szczegółów (regulamin, profil i mapka trasy oraz formularz zgłoszeniowy) niedzielnej imprezy kolarskiej w Skorzęcinie na stronie http://www.gkkg.pl/news.php
 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL