R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41601389 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Powitanie wiosny w Łebie

 

Duathlon na Wydmach po raz drugi
i także maraton MTB nad Bałtykiem


Pierwszę edycję Duathlonu na Wydmach w Łebie (15 listopada 2015) wygrał Bartosz Banach.

Fot. Piotr Kurek

To jest propozycja dla wszystkich miłośników biegania i jazdy na rowerze, wielce atrakcyjna i nie do odrzucenia. 21 marca w nadmorskiej Łebie odbędzie się, już po raz drugi, Duathlon na Wydmach oraz po raz pierwszy maraton MTB.

Duathlon na Wydmach to wyjątkowa impreza sportowa, która odbędzie się w pierwszy dzień wiosny na przepięknych terenach w okolicy Łeby. Trasa wyścigu rowerowego będzie prowadziła terenami leśnymi wzdłuż jeziora Sarbsko, natomiast trasa biegowa będzie obejmowała głównie tereny wybrzeża bałtyckiego. Do przejechania będzie 23,5 km, do przebiegnięcia 11,6 km.

Na najlepszych w poszczególnych kategoriach wiekowych czekają trofea i nagrody rzeczowe, natomiast na najlepszych w kategorii open nagrody pieniężne. Każdy startujący otrzyma medal pamiątkowy.


Pierwszemu Duathlonowi na Wydmach towarzyszyła "Cold Water", czyli kapiel morsów.
Fot. Piotr Kurek

Po zakończonej rywalizacji sportowej odbędzie się wielce spektakularna i najlepsza z możliwych regeneracja - "Cold Water", czyli szybka kąpiel w morzu. Dla wszystkich uczestników duathlonu przewidziany jest obiad dwudaniowy w jadalni ośrodka wypoczynkowego Zdrowotel Łeba. Dodatkowo wśród morsów - uczestników akcji "Cold Wate" - zostaną rozlosowane nagrody od sponsorów.

Dodatkową imprezą, organizowaną równolegle, będzie maraton MTB, który poprowadzony zostanie po takiej samej trasie rowerowej co Duathlon. Do wyboru dwa dystanse: Mini (23,5 km) i Mega (45,1 km). Dla najlepszych zostaną ufundowane nagrody od sponsorów.

Z kronikarskiego obowiązku informuję, że duathloniści wystartują o godzinie 11, natomiast maratończycy MTB o 10.30.

Duathlon na Wydmach i maraton MTB to świetna okazja do spędzenia rodzinnego weekendu w ośrodku wypoczynkowym Zdrowotel Łeba, który przygotował specjalną ofertę weekendową dla uczestników zawodów.

Regulamin marcowej imprezy w Łebie na stronie internetowej Dutahlon na Wydmach http://www.duathlonnawydmach.pl/

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL