R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41873488 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Salon Rybczyński-Bikes otworzył dziś
swe podwoje w Termach Maltańskich

 

Polska duma i technologia Doliny Krzemowej
drogą do sukcesów w kolarstwieMarka Specialized wykorzystuje sukces Michała Kwiatkowskiego do promowania swych rowerów.
Fot. Piotr Kurek

Polska duma i technologia Doliny Krzemowej dały sukces, sprawiły we wrześniu ubiegłego roku, że Michał Kwiatkowski został kolarskim mistrzem świata. Jechał po swój tytuł na rowerze szosowym marki Specialized.

Rowery Michała Kwiatkowskiego (szosowy, do jazdy na czas oraz górski) można było obejrzeć w ubiegłym tygodniu na Międzynarodowych Targach Poznańskich podczas Motor Show 2015. Firma Skoda Auto Szkoła wspólnie z Copernicusem z Torunia (Akademia Michała Kwiatkowskiego) przez trzy dni demonstrowała, jak bezpiecznie jeździć na rowerze, jak zachowywać się na drodze publicznej, jak wystrzegać się niebezpieczeństwa. Można też było sprawdzić swą formę sportową podczas jazdy na rowerze na dystansie 1 kilometra. 


Paweł Górniak, zwycięzca maratonu MTB w Dolsku na dystansie Mega, testował dzisiaj nowy rower górski.
Fot. Piotr Kurek  

Dziś o godzinie 11 otwarto salon rowerowy Rybczyński-Bikes w Termach Maltańskich, gdzie właśnie można obejrzeć najnowsze produkty firmy Specialized. U progu klientów wita ładny plakat, którego sens sprowadza się do tego, że gwarancją sukcesów w światowym kolarstwie na najwyższym poziomie jest polska duma i kosmiczna technologia Doliny Krzemowej (Morgan Hiil, Kalifornia - USA), gdzie powstają rowery marki Specialized.

Są rowery tej marki (szosowe, górskie, do jazdy na czas), także dziecięce. Działa Shimano Service Center. Od dziś, z wyjątkiem poniedziałków, przez wszystkie dni tygodnia w godzinach od 11 do 19.


Rowery górskie marki Specialized dostępne są w różnych cenach.
Fot. Piotr Kurek

Warto tu zajrzeć, popatrzeć, zapytać, kupić. Mateusz Rybczyński, szef placówki i zarazem szef ekipy teamu MTB z Poznania, zaprasza do nowego salonu rowerowego w Poznaniu. Usytuowanego naprzeciwko głównego wejścia do Term Maltańskich.


 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL