R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41902424 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-07-25
Tomasz Kaczmarek jedzie z Tour de France

 

19 września spotykamy się na "Michałkach"


Tomasz Kaczmarek (z prawej) na trasie 18. etapu Tour de France.

Trudno byłoby sobie wyobrazić wielkopolskie kolarstwo górskie bez Tomasza Kaczmarka. Lekarz stomatolog z Wielenia z pasją jeździ na rowerze i organizuje "Michałki" - najstarszy maraton MTB w naszym regionie. Pierwsza jego edycja odbyła się w roku 2004, wcześniej - przez trzy lata - zapraszał na zawody XC do Dębogóry.


Radosne, wakacyjne kibicowanie kolarskie.

Tegoroczna edycja "Michałków" odbędzie się 19 września. Jak co roku, będzie co robić na maratonowych trasach. Jak co roku, na triumfatorów czekają niezłe nagrody. Jak co roku, pogoda - mówi pan Tomek - sprzyjać będzie zawodniczkom i zawodnikom.


Tomasz Kaczmarek ze znajomymi i przyjaciółmi na trasie TdF.

Teraz, w trzeciej dekadzie lipca, Tomasz Kaczmarek z żoną Jolantą jest na urlopie. Spędza go we Francji, jadąc szlakami Tour de France.


Francuz Romain Bardet pokazał klasę na 18. etapie Tour de France.

Wczoraj, na 18. etapie Wielkiej Pętli, czekał na kolarski peleton na 20-kilometrowym podjeździe Col du Glandon, skąd przysłał mi te zdjęcia. W tym miejscu koniecznie trzeba też napisać, że przed dwoma laty Tomasz Kaczmarek startował jako zawodnik w Tour de Pologne Amatorów we Włoszech (podjazd na Passo Pordoi) i w Polsce (w Bukowinie Tatrzańskiej)


 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL