R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41888620 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Akademia Kolarstwa Szosowego, czyli trenuj z Arturem Kozalem

 

Spotkania na rowerze z przerwą na kawę

Chcesz się nauczyć jazdy, szybkiej i bezpiecznej, w szosowym peletonie? Marzysz o tym, by wygrać choćby jeden wyścig? Chciałbyś stanąć na podium obok utytułowanych mistrzów kolarstwa? Zamierzasz doskonalić swe umiejętności w jeździe na rowerze?

Droga do sukcesów nie spada z nieba, wiedzie przez trening. Dobrze zorganizowany, pod okiem sprawdzonego trenera/ instruktora. Takiego, który dobrze jeździ na rowerze szosowym, sam się ściga, ma sukcesy na swym koncie - także tytuły mistrza Polski. W tym sezonie aż dwa: w jeździe parami mastersów (z Łukaszem Rakoczym) i w wyścigu drużynowym na czas (razem z Łukaszem Rakoczym, Robertem Żmudzinem i Tomaszem Mintą). Mowa tu o Arturze Kozalu z Mosiny, który potrafi wygrywać i przekazać innym swą wiedzę o kolarskim treningu.

Jego najbardziej utytułowanym podopiecznym jest Robert Żmudzin z Wolsztyna, który w tym roku wygrał aż 8 z 20 czwartków kolarskich na torze samochodowym "Poznań".

W październiku nadarza się okazja spotkań z utytułowanym zawodnikiem na rowerze z przerwą na dobrą kawę (Coffee Ride) w Mosinie, Wągrowcu i Poznaniu. Odbędą się one: 8 października o godzinie 9 w Mosinie (stacja Orlen), 18 października w Wągrowcu o godzinie 10, 22 października o godzinie 9 w Mosinie oraz 31 października w Poznaniu o godzinie 9.30 i tego samego dnia w Mosinie o godzinie 10.

Na temat grupowych i indywidualnych treningów można rozmawiać z Arturem Kozalem - telefon +48505155223, informacje na ten temat są również dostępne na stronie www.fti.com.pl oraz na Facebooku: oficjalny fanpage: FTI oraz FTI Cycling grupa otwarta: aktywuj się z FTI SPORT.

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL