R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41338716 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-04-18
Medalowe dziewczyny z Kórnika

 

 Jutro prezentacja w Borku Wielkopolskim  

 
Medalowe dziewczyny z Kórnika od roku mają sponsorskie wsparcie Wojciecha Mroza. Dobrze się ścigają, dobrze reprezentują Polskę, zdobywają medale nawet na Filipinach (Nikol Płosaj).


Jutro, 5 kwietnia, w Borku Wielkopolskim odbędzie się prezentacja grupy kolarskiej UKS Mróz Colnago UKS Jedynka Kórnik. W jej barwach startują utalentowane zawodniczki, które od lat reprezentują z sukcesami (medalami) nasz kraj na najważniejszych imprezach szosowych i torowych na świecie.

W niedzielę startowały w Sobótce w wyścigu "Ślężański Mnich", zaczynającym sezon kolarski w Polsce. W rywalizacji elity kobiet na dystansie 54 kilometrów (3x18) Alicja Ratajczak zajęła drugie miejsce, przegrywając ze zwyciężczynią Katarzyną Wilkos (Mat Atom Sobótka) o trzy sekundy. Nikol Płosaj była dziesiąta, Stefania Staszel - jedenasta, Sabina Napieralska - 25., Natalia Morytko - 34., Weronika Humelt - 36.

Początek prezentacji grupy kolarskiej z Kórnika o godzinie 15.00 w siedzibie firmy Mróz S.A. w Borku Wielkopolskim przy ulicu Koźmińskiej 5a. 
 

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL