R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41338242 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-04-18
Nagrody Rowertouru 2016

 

W sobotę gala w auli AWF w Poznaniu

Redakcja ogólnopolskiego magazynu „Rowertour” z siedzibą w Poznaniu co roku przyznaje nagrody za najciekawsze opisy wycieczek i wypraw rowerowe w trzech kategoriach: Polska; Europa i świat oraz wycieczki z dziećmi. Tegorocznych zwycięzców poznamy w sobotę 28 stycznia 2017. Nagrody tradycyjnie już wręczone zostaną w auli Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Uroczystość wręczania efektownych statuetek połączona będzie z podróżniczym minifestiwalem. Początek spotkania – godzina 14.

Łza się w oku kręci, takie spotkanie - taka gala odbędzie się już po raz siódmy. W każdej poprzedniej nominowanych było do nagród zawsze piętnaście osób, za rok 2016 także piętnaście.

Od maja do końca października 2016 roku do redakcji „Rowertouru” wpłynęło około 150 relacji od cykloturystów z całej Polski. Liczył się niebanalny pomysł i walory poznawcze proponowanej trasy, liczba przejechanych kilometrów nie była najważniejsza. Najciekawsze propozycje przekazane zostały Kapitule Konkursowej (Kamila Kielar, Dominik Szmajda i Marcin Jakub Korzonek), która wytypowała zwycięzców.

Sobotnią uroczystość uatrakcyjnią multimedialne prezentacje podróżników rowerowych: Marcina Jakuba Korzonka (Polska), Kamilii Kielar (śniegi i lody Jukonu) i Jakuba Rybickiego (Kuba).

Spotkanie tradycyjnie już poprowadzi Sławomir Bajew, współpracownik „Rowertouru”, znany w Poznaniu animator środowiska rowerowego i jednocześnie dziennikarz Radia Merkury oraz Izabela Dachtera-Walędziak, redaktor naczelna „Rowertouru”.

"Rowertour" serdecznie zaprasza na galę! Wstęp wolny! Na jej zakończenie odbędzie się konkurs z mnóstwem rowerowych nagród dla publiczności. Glówną będzie rower, nie zabraknie kurtek, koszulek i czapeczek z charakterystycznym logo coraz bardziej popularnego w kraju magazynu turystyki rowerowej.

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL