R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41573031 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Zdzisław Obiegala w roli głównej

 
Jak przygotować rower do sezonu?


Zdzisław Obiegała dojeżdża do Biedruska na metę VIII Rodzinnego Rajdu Rowerowego. Biedrusko, czerwiec 2006.
Fot. Piotr Kurek

Poznańska Spółdzielnia Mieszkaniowa zaprasza wszystkich chętnych na spotkanie "Klubu Milośników Jazdy na Rowerze", które odbędzie się w poniedziałek 20 lutego 2017 w klubie "Korona" na osiedlu Bolesława Śmiałego. W roli głównej wystąpi Zdzisław Obiegała - były kolarz, uczestnik Tour de Pologne, człowiek biznesu i społecznik, który opowie, w jaki sposób należy przygotować rower do sezonu.

Zdzisław Obiegała jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych ludzi kolarstwa i rowerów w Poznaniu. Uczestniczył cztery razy w Tour de Pologne; w 1979 roku zajął ósme miejsce w klasyfikacji generalnej. Ponadto brał udział w wielu wyścigach kolarskich w Polsce jak i za granicą (prawie cała Europa, także Stany Zjednoczone). Swoją sportową przygodę kolarską zakończył w 1981 roku. Reprezentował dwa kluby sportowe - Stomil Poznań i Flotę Gdynia (w tym ostatnim jeździł razem z Tadeuszem Mytnikiem i Henrykiem Charuckim).

Zdzisław Obiegała prowadzi od 1990 salon rowerowy "Bicykl" na os. Jana III Sobieskiego w Poznaniu. Jest bardzo rozpoznawalnym społecznikiem, który w przeszłości organizował zawody rowerowe dla dzieci, nadal zaprasza co roku na swe rajdy turystyczne (tegoroczny odbędzie się w ostatnią niedzielę czerwca).

Początek spotkania w klubie "Korona" (pawilon 104) o godzinie 18.00.

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL