R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41900502 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-07-25
Jakś-Bud Biedrusko MTB Team
patrzy z nadzieją w przyszłość

 

Siedem zwycięstw Joanny Połuch


Jakś-Bud Biedrusko MTB Team podczas piątkowego spotkania w "Motylarni".
Fot. Piotr Kurek

Spotkali się dziś w "Motylarni", by w jesiennym spokoju podziękować sobie za kolejny rok wspólnych startów w maratonach MTB. Ścigali się w kilku cyklach, zawsze z sukcesami. Jakś-Bud Biedrusko MTB Team zakończył w ten sposób szósty rok swej działalności.

Ryszard Jakś jest znanym deweloperem, związanym z Biedruskiem od ponad dziesięciu lat. Zbudował tutaj wiele ładnych mieszkań, w roku 2012 zrodził się pomysł, by stworzyć ekipę kolarstwa górskiego.


Mirosław Stencel (z lewej) jest dobrym duchem zespołu z Biedruska.
Fot. Piotr Kurek

Jakś-Bud Biedrusko MTB Team liczy w tej chwili dwanaście osób: Ryszard Jakś, Andrzej Wenski, Mirosław Stencel, Joanna Połuch, Artur Połuch, Iwona Kania, Piotr Przybył, Sebastain Łontka, Jakub Staśkiewicz, Maciej Krzewina, Krzysztof Pryciński i Adam Łęgowski.

Startowali w tym roku w trzech cyklach maratonów MTB: Bike Cross Wojciecha Gogolewskiego, Solid i Kaczmarek Electric. I stawali na podium. Najczęściej to robiła Joanna Połuch, która w swej kategorii wiekowej aż siedem razy stawała na najwyższym miejscu. Czynili to także Artur Połuch - mąż Pani Joanny i Mirosław Stencel - szef ekipy i Piotr Przybył.


Ryszard Jakś - deweloper, sponsor kolarskiego teamu i jego zawodnik. Biedrusko, 20 października 2017.
Fot. Piotr Kurek

Dziś w wieczorny czas w "Motylarni" w Biedrusku rozmawiano o tym, jak minął rok 2017 w maratonowej rywalizacji i jakie mają zamierzenia na przyszły sezon. Było dobre jedzenie, tort, szampan. I wspólnie wyrażana nadzieja, że w następnym roku Dobra Wiara z Biedruska widoczna będzie w wielkopolskiej rywalizacji MTB, że będzie stawać na podium.

                                          Piotr Kurek 
 

  

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL