R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41902578 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-07-25
Mikołaje na rowerach przejadą
w niedzielę przez Poznań

 

Akcja charytatywna na rzecz Filipka

 

W najbliższą niedzielę (17 grudnia) w Poznaniu odbędzie się rowerowy Rajd Gwiazdorów. Jego uczestnicy przejadą z ulicy Naramowickiej przez Gród Przemysła do Strzeszynka, gdzie odbędzie się rodzinny piknik z ogniskiem, konkursami i muzyką.

Podczas rajdu rowerowego będą zbierane pieniądze na leczenie i rehabilitację chłopca, który urodził się z wieloma wadami wrodzonymi. Będzie to już czwarty Rajd Gwiazdorów w Poznaniu. Inicjatorem akcji charytatywnej jest ojciec Filipa.

Filip Józefowski w trakcie swojego dotychczasowego życia przeszedł już siedem operacji. Dalej wymaga także kosztownej opieki lekarzy, rehabilitacji i zabiegów. Filip urodził się bowiem z zespołem wad wrodzonych, na który składają się niedomogi serca, niedrożność przełyku i zarośnięty odbyt.

Już w najbliższą niedzielę, 17 grudnia, bedzie można pomóc Filipkowi. Wystarczy tylko przebrać się w strój św. Mikołaja lub - jesli ktoś woli - gwiazdora i wsiąść na rower. Start rowerowego rajdu zaplanowano na godzinę 11 przy ul. Naramowickiej. Uczestnicy przejadą przez Garbary, Stary Rynek, plac Wolności, most Teatralny, rondo Kaponiera, Bułgarską, Dąbrowskiego, Botaniczną, Rusałkę, aż do mety nad Jeziorem Strzeszyńskim. Tam na godzinę 14 zaplanowano rodzinny piknik z ogniskiem, konkursami i muzyką.

Koszt uczestnictwa w rajdzie to 30 złotych. Całkowity dochód będzie przekazany na leczenie i rehabilitację Filipa. Zapisy prowadzone są przez salon rowerowy Bike Atelier przy ul. Naramowickiej 186.
 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL