R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41632243 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Rowerzyści jadą dla Jurka Owsiaka

 

Będą pedałowali przez 24 godziny


Tak rowerzyści Poznania pedalowali przed rokiem dla Jurka Owsiaka.
Fot. Piotr Kurek


"Rowerowy zawrót głowy" - to cenna inicjatywa, której podjęło się Stowarzyszenie Rybczyński-Team. W najbliższy weekend, 12 i 13 stycznia, jego członkowie wsiądą na rowery stacjonarne i ... popedałują dla Jurka Owsiaka i jego Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zapraszają oni do szlachetnej akcji innych.

Rowery będą ustawione pod dużym namiotem, aż 72-metrowym, który stanie przed głównym wejściem do centrum handlowego King Cross Marcelin przy ulicy Bukowskiej w Poznaniu. Tych fitnessowych bicykli będzie aż 45 i fani dwóch kółek popedałują na nich przez 24 godziny. Liczba pokonanych w ten sposób kilometrów pomnożona zostanie przez dwa - jest sponsor, który za to zapłaci - i w ten sposób zostaną zgromadzone pieniądze dla WOŚP.


Tutaj, w centrum handlowym King Cross Marcelin, rowerzyści będą pedałować przez 24 godziny. Od  21 w sobotę do 21 w niedzielę.
Fot. Rybczyński-Team

Dotąd, do piątku 11 stycznia, zapisało się do jazdy ponad 200 rowerzystów i kolarzy.

Przed rokiem Mateusz Rybczyński i koledzy z jego teamu zorganizowali na Ławicy, przy ulicy Złotowskiej, taką akcję po raz pierwszy. Przejechali od godziny 11 do późnego wieczora 4005 km i wypracowali w ten sposób 8100 złotych.

To szlachetne pedałowanie było częścią 26. finału WOŚP, który zorganizowali społecznicy z poznańskiej Ławicy. Wzięło w nim udział ponad 1300 osób, zebrano zaś 130 tysięcy złotych.

W tym roku ma być jeszcze ludniej, huczniej i atrakcyjniej. Tym razem całe wydarzenie odbędzie się wewnątrz dużego centrum handlowego - King Cross Marcelin, co zapewnia skuteczną ochronę przed wpływem pogody na frekwencję. Każdy znajdzie coś dla siebie: będą strefy sportu, teatru, zdrowia i artystyczna. Nie zabraknie pokazów, licytacji i zabaw.

Nad całością zdarzeń w King Cross Marcelin odpowiada sztab WOŚP Poznań-Ławica, który zadbał także o to, by były one pokazywane na żywo przez TVN (patronat na 27. akcją Jurka Owsiaka) na ogólnopolskiej antenie.

Opis wydarzenia

https://www.facebook.com/events/2233723046640957/

 Link do rezerwacji miejsc

https://docs.google.com/…/1FAIpQLSeIiVmRU0XxFBzg-…/viewform…

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL