R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41145490 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-04-15
Kolarskie przełaje
na hipodromie Wola

 

To już w najbliższą niedzielę

W najbliższą niedzielę, 8 marca 2020, na hipodromie Wola odbędą  się kolarskie wyścigi przełajowe. Mogą w nich uczestniczyć panie i mężczyzni. Imprezę organizują działacze Poznańskiego Towarzystwa Cyklistów, Wielkopolskiego Związku Kolarskiego oraz szefowie tego poznańskiego ośrodka jeździeckiego.

Mówiąc w największym skrócie, kolarze wracają na Wolę. Kolarze górscy Poznania i Wielkopolski ścigali się tutaj w drugiej połowie lat 90-tych XX wieku, gdy MTB stawało się modne nie tylko w Polsce.

W niedzielę zawodniczki i zawodnicy rywalizować będą na rundach o długości 3,5 km każda. Teren nie jest płaski, będą zatem podjazdy i zjazdy. Na hipodromie nie brakuje także piasku. Pierwszy wyścig, młodziczek i młodzików, rozpocznie się o godzinie 11.00. Następne odbywać się zgodnie z kategoriami wiekowymi. Start i meta przy trybunie głównej hipodromu Wola.

Zgłoszenia w formie elektronicznej przez stronę Poznańskiego Towarzystwa Cyklistów (www.ptcpoznan.pl) lub w biurze zawodów oraz wpłata na konto PTC (Santander Bank nr rachunku 03 1090 1476 0000 0001 4315 2353) lub w biurze wyścigu. Weryfikacja i wydawanie numerów startowych w dniu wyścigu od godz.9.30.

Warto pojawić się w niedzielę na Woli jako zawodniczka/ zawodnik lub w roli kibica. Miejsce jest zjawiskowe a obserwujący kolarzy amatorów będą ich mieli cały czas na oku.

                                                Piotr Kurek

 
 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL