R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41900213 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-07-25
Przełajowcy nie składają broni

 

W sobotę zawody Pucharu Polski w Drzonkowie


Zawody odbędą się w przepięknym kompleksie sportowo-rekreacyjnym w Drzonkowie.

W najbliższą sobotę, 7 listopada 2020, w Drzonkowie odbędą się kolarskie zawody przełajowe o Puchar Polski. Organizatorem imprezy jest LKS Trasa Zielona Góra, którego działacze zapraszają fanów dwóch kółek - od najmłodszych do najstarszych - na jesienną rywalizację sportową.


Wyścig odbędzie się na terenach Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Drzonkowie. Długość trasy wynosi 2,7 km, na której znajdą się dwie przeszkody, schody oraz sekcja piachu, jak również dwustronny box techniczny.  

Zgłoszenia do imprezy poprzez stronę internetową firmy Super-Sport com.pl  ((https://super-sport.com.pl/zapisy-mobilne.html)) do środy 4 listopada do godziny 23:59. Weryfikacja zgłoszeń i wydawanie numerów startowych w biurze zawodów w dniu 7 listopada od godziny 8.15, przynajmniej 60 minut przed startem danej kategorii wiekowej. W imprezie mogą startować zawodnicy z licencjami jak i amatorzy.

Pierwszy wyścig, mastersów w przedziale wieku 45-54 lat, o godzinie 10.00. Minutę po nich ruszą na trasę starsi koledzy. Elita kobiet rozpocznie rywalizację o 13.35, elita mężczyzn o 14.30. Do imprezy, jak dotąd, zgłosiło się ponad 300 osób, w tym 70 Czechów.  Na liście startowej widnieją nazwiska czołowych polskich kolarzy przełajowych, w tym także Marka Konwy, Mariusza Gila, Bartosza Miklera i innych.

Szczegóły sobotniej imprezy w Drzonkowie na Facebooku:PucharPolskiWOSiR (https://www.facebook.com/PucharPolskiCXWOSiR), także na stronie Polskiego Związku Kolarskiego.

                      Piotr Kurek
 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL