R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41205239 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-04-18
Iwona Cerba pedałuje na rowerze
i artyzm duszy przetwarza na cenne rzeczy

 

Bogata oferta produktów lifestyle'owych


Iwona Cerba w okolicach Katedry Poznańskiej.
Fot. archiwum Iwony Cerby

Jeździ na rowerze, mieszka pod Poznaniem i jest widoczna od lat na imprezach sportowych i rekreacyjnych, gdzie dominują dwa kółka. Iwona Cerba, bo o niej mowa, ma głowę pełną artystycznych pomysłów, które potrafi skutecznie realizować.
 
Jako studentka Wydziału Turystyki na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu zainteresowała się turystyką rowerową. Co ciekawe, inspiracją do tego były niemieckie przewodniki po Polsce. Dzięki temu zwiedziła na swym bicyklu Warmię, Mazury, wybrzeże, Kaszuby, Roztocze oraz inne regiony naszego kraju.


Kamila Wójcikiewicz i Bartłomiej Oleszczuk.
Fot. archiwum Iwony Cerby

Sześć lat temu stworzyła z potrzeby serca markę @Boutique rowerowy Rower-Power - oferujący rowerowe, lifestyle’owe produkty, które sama chciałaby nosić: T-shirty, skarpetki, worki-plecaki, torby na zakupy, damskie torebki i kosmetyczki, poduszki, breloczki i fotoobrazy. Twarzami @Boutique rowerowy Rower-Power są tacy kolarze i kolarki jak Paweł Cieślik, Szymon Sajnok, Bartłomiej Oleszczuk, Monika Brzeźna i Kamila Wójcikiewicz.


Paweł Cieślik.
Fot. archiwum Iwony Cerby

Jeśli ktoś chciałby skorzystać z bogatej oferty made by Iwona Cerba, może z niej skorzystać bez ograniczeń. Do niedzieli 30 stycznia obowiązuje 15% rabat na całą kolekcję z okazji początku nowego sezonu rowerowego. Produkty @Boutique rowerowy Rower-Power to pokazanie całemu światu, że rowerowy styl życia to wielce inspirujący styl życia. Są one także doskonałymi upominkami na zbliżające się Walentynki.

Oferta pod adresem: https://www.facebook.com/BoutiqueRowerowyRowerPower


 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL