R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41831874 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Dołączyli do Anny Szafraniec

 

Katarzyna Solus-Miśkowicz i Kornel Osicki
wzmacniają grupę Kross Racing Team


Katarzyna Solus-Miśkowicz i Kornel Oscicki będą w sezonie 2014 zawodnikami grupy Kross Racing Team.

Katarzyna Solus-Miśkowicz oraz Kornel Osicki, czyli aktualni medaliści Mistrzostw Polski, w sezonie 2014 będą reprezentować zawodową grupę kolarską Kross Racing Team.

Team fabryczny największego polskiego producenta rowerów – Kross – stawia coraz mocniej na zagraniczne imprezy z kalendarza Międzynarodowej Unii Kolarskiej (UCI), takie jak zawody Pucharu Świata XCO czy też Mistrzostw Europy i świata.

Nowi zawodnicy wspólnie z Anną Szafraniec będą reprezentować drużynę w konkurencji olimpijskiej cross country na europejskiej arenie, co nie oznacza, że zabraknie ich na najważniejszych imprezach w kraju.

– Zdecydowaliśmy się na współpracę z dwójką młodych zawodników, którzy bardzo dobrze rokują na przyszłość, a oprócz tego mają w swoim dorobku wiele sukcesów. Jako grupa chcemy się rozwijać, mamy wysokie ambicje. Uważam, że ten sezon będzie bardzo ciekawy dla kibiców kolarstwa górskiego - zapewnia manager drużyny Tomasz Swierczyński.

Kasia Solus-Miśkowicz zadebiutuje na początku marca na wyścigu Cyprus Sunshine Cup, w tym samym czasie Kornel Osicki weźmie udział w Copa Catalana International w Hiszpanii.
 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL