R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41645743 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Uczczą pamięć wybitnego kolarza

 

XX jubileuszowy Rajd Rowerowy
"Śladami Ryszarda Szurkowskiego"
W najbliższą sobotę, 4 września, odbędzie Rajd Rowerowy "Śladami Ryszarda Szurkowskiego". Będzie to dwudziesta, zatem jubileuszowa edycja tego wydarzenia. I pierwsza po śmierci wybitnego kolarza.

Rowerzyści spotkają się na terenie Krośnickiej Kolei Wąskotorowej, gdzie zlokalizowane będą start i meta. Rajd rozpocznie się o godzinie 11.00. Fani dwóch kółek będą mieli do wyboru dwie trasy: krótszą - 14 km i dłuższą - 32 kilometry.

Będzie to pedałowanie w ojczyźnie prywatnej Ryszarda Szurkowskiego, który urodził się w Świebodowie na Dolnym Śląsku, i który tutaj rozpoczynał swą wielką karierę sportową. I nigdy nie zapominał o swych stronach rodzinnych, o kolegach i przyjaciołach.

Zapisy tylko i wyłącznie w dniu rajdu od godziny 8.00: dzieci do lat 11 - bezpłatnie, te w wieku 12-16 lat - 5 zł, wszyscy pozostali - 10,00 złotych. Organizatorzy przygotowali okolicznościowe numery startowe.

Przed rozpoczęciem rajdu, o godzinie 9.00 w kościele w pobliskich Wierzchowicach odbędzie się msza święta w intencji Mistrza Ryszarda!
 
Na mecie rajdu odbędzie się losowanie nagród wśród jego wszystkich uczestników: w puli są dwa rowery oraz koszulki kolarskie Szurkowski Team. Nie zabraknie też niespodzianek!

                                       Piotr Kurek 


                  

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL