R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41902431 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-07-25
Spotykamy się w Wolsztynie

 

W niedzielę wielki finał cyklu
Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2022


W Wolsztynie wystartuje czołówka polskich maratończyków MTB.
Fot. FOTOMTB.pl

W najbliższą niedzielę, 2 października, w Wolsztynie odbędzie się finał prestiżowego cyklu Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2022. W jego ramach przeprowadzone zostaną Mistrzostwa Polski w maratonie branży elektrotechnicznej. Szykuje się wielka impreza sportowo-rekreacyjna, w której trzeba, po prostu, uczestniczyć.


Trzynasty sezon.
Rok 2022 jest trzynastym sezonem cyklu Grand Prix Kaczmarek Electric. W tym roku imprez rowerowych z firmą oznaczoną zielonym logo odbyło się już jedenaście. Od 10 kwietnia do 25 września fani rywalizacji sportowej kolejno odwiedzali: Krosno Odrzańskie, Żary, Sulechów, Rakownię pod Murowaną Goślinę, Chodzież, Żerków, Polkowice, Trzebanię pod Osieczną, Zieloną Górę, Nową Sól i Wilkowo pod Świebodzinem. Ostatnią miejscówką jest Wolsztyn, którego władze miasta wsparły organizatorów w ich szlachetnej misji.

Miejscówka. Start i meta będą znajdowały się w parku miejskim w okolicach muszli koncertowej. Organizatorzy (firma Kaczmarek Electric, Klub Kolarski Fala Park Wolsztyn) przygotowali ciekawe trasy dla każdej grupy startujących. Dystans Giga liczyć będzie 72 km, Mega - 44 km, Mini - 31 km i Młodzik oraz Fun - po 10 km.

Klasyfikacja generalna. W tym roku liczy się do niej siedem najlepszych wyników. Tym wszystkim, którzy chcieliby poprawić swą pozycję, podpowiadam: trzeba wystartować w Wolsztynie. Swój udział można było zgłaszać online do środy 28 września. Będzie to można także uczynić w dniu imprezy w biurze zawodów od 8.30 do 10.30.

Branża elektrotechniczna. Ludzie w niej pracujący będą mieli w Wolsztynie swój championat: Mistrzostwa Polski branży elektrotechnicznej w maratonie MTB 2022. Panie będą rywalizować na trasie Mini, mężczyzni na Mega. Zwycięzcy otrzymają koszulki mistrza Polski oraz statuetki.

Pogoda. Jak sięgam pamięcią wstecz, finałom maratonów "Kaczmarka" w Wolsztynie prawie zawsze towarzyszyła ładna pogoda (deszczowym wyjątkiem był rok 2019). Trzeba mieć nadzieję, że tak będzie właśnie w niedzielę 3 października.   


                            Piotr Kurek
 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL