R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 40503784 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2023-10-19
Maratony MTB 2008

 

Maratończycy wystartują 20 września
Trwają zapisy do piątej edycji Michałków

Wraz z nadejściem wiosny, 21 marca, rozpoczęły się zapisy do ogólnopolskiego maratonu rowerowego MTB Michałki 2008. Impreza w tym roku, jak ten czas szybko upływa, odbędzie się już po raz piąty. Tym razem w niedzielę 20 września. Miejsce startu i meta, jak w latach poprzednich, w Wieleniu nad Notecią.Główny organizator Michałków 2008 Tomasz Kaczmarek wprowadza w tym roku zmiany, by zachęcić do udziału w tej imprezie także i tych, którzy chcieliby spróbować swych sił w maratonie na rowerze górskim. Dla takich osób odbędzie się po raz pierwszy maraton na dystansie mini, około 30 kilometrów. Wystartują one pół godziny później niż doświadczeni maratończycy MTB i już w momencie zgłaszania swego udziału w imprezie muszą się zdeklarować, że pojadą owe właśnie 30 km

Wszelkie informacje o najstarszym wielkopolskim maratonie MTB, z licznymi nagrodami, na stronie internetowej http://www.maraton.wielen.pl/ , tam także można się zapisać.

Tak jak w latach poprzednich, bardziej doświadczeni maratończycy będą rywalizować na dystansach 57 i 100 kilometrów.

Od 21 marca trwają zapisy do tegorocznych Michałków. Jako pierwszy swoje zgłoszenie, drogą elektroniczną, przesłał Marek Suchowera ze Starego Kurowa. Dwa kolejne wpisy dokonali Emilia Marecka i Mikołaj Marecki z miejscowości Rychlik.

Do soboty 5 kwietnia na liście zgłoszonych widnieje trzynaście nazwisk, poza wymienionymi już wcześniej są to: 4. Marek Panowicz (Toruń), 5. Anna Kaszuba (Poznań), 6. Hubert Kamiński (Swarzędz), 7. Mariusz Grzywniak (Murowana Goślina), 8. Witold Korbanek (Poznań), 9. Paweł Maćkowiak (Ujście), 10. Adam Bubeła (Poznań), 11. Tomasz Felcyn (Chodzież), 12. Tomasz Sikora (Wieleń) i 13. Wojciech Kozłowski (Zielona Góra).

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL