R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 40509229 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2023-10-19
Zbigniew Spruch wystartuje
w maratonie Skandii w Chodzieży

 

Zbigniew Spruch, jeden z najlepszych polskich kolarzy w historii, srebrny medalista mistrzostw świata w 2000 roku, zapowiedział występ podczas maratonu Skandia MTB w Chodzieży 27 kwietnia.

Dla Sprucha, specjalisty wyścigów klasycznych, który właśnie w kwietniu zajmował niedawno wiele znakomitych miejsc w najważniejszych wyścigach zawodowców, będzie to debiut w imprezie organizowanej przez Czesława Langa. I choć popularny wśród kolarzy „Zibi” kilka lat temu zakończył karierę, to jednak dalej jeździ na rowerze, a w Chodzieży będzie miał okazję sprawdzić swe umiejętności na rowerze górskim.

Kto chce wygrać ze Zbigniewem Spruchem? 27 kwietnia w Chodzieży, podczas pierwszej tegorocznej edycji Skandia MTB Maraton, będzie taka możliwość i okazja dla pasjonatów MTB z całego kraju.


Czesław Lang zademonstrował w Puszczykowie znakomitą formę.
Fot. Carina Chłopkowiak

Wiadomo także, że w Chodzieży wystartuje Czesław Lang, który kilka dni temu w podpoznańskim Puszczykowie pokazał jak należy pokonywać wzniesienia i wygrywać ze znacznie młodszymi od siebie rywalami.

Jednym z rywali Czesława Langa i Zbigniewa Sprucha będzie eurodeputowany Marek Siwiec, wielki pasjonat rowerów, który zapowiedział swój udział w chodzieskim maratonie.


Sławy polskiego kolarstwa Janusz Kowalski i Czesław Lang z wielkopolskimi pasjonatami MTB w Puszczykowie.
Fot. Carina Chłopkowiak

Na starcie stanie także Jacek Wichłacz, wiceprezes firmy Wielspin, na terenie której w Puszczykowie w minioną niedzielę odbyły się niezwykle udane zawody cross country w ramach Wielkopolskiej Ligi Masters o Puchar Thule.

Szczegóły dotyczące maratonów Czesława Langa (Skandia MTB Maraton) można znaleźć na stronie http://infocity.pl/mtbmaraton/, tamże zgłoszenia uczestnictwa.

O maratonach Skandia MTB Maraton i o swej karierze Czesław Lang mówi:

* "Rowertour", nr 2, kwiecień 2008
* Męska rzecz - poniedziałkowy, 14 kwietnia, dodatek do dziennika "Polska Głos Wielkopolski" oraz wszystkich innych dzienników z grupy Polskapresse

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL