R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41873874 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
W niedzielę maraton w Wolsztynie

 

To już wielki finał tegorocznego cyklu
Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2013

 

W najbliższą niedzielę, 29 września, w Wolsztynie odbędzie się kolejny, ostatni w tym roku maraton z cyklu Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2013. Za nami są już zawody w Olejnicy, Sulechowie, Kargowej, Lubrzy, Zielonej Górze i Nowej Soli. W wielkim finale, jak można przypuszczać, wystartują czołowi polscy kolarze górscy oraz amatorzy.

Startujący w Wolsztynie zmierzą się z dwoma dystansami: Mini - około 40 km i Mega - około 75 kilometrów. Tak, jak we wszytskich poprzednich zawodach, zawodniczki i zawodnicy rywalizować będą w licznych kategoriach wiekowych, także drużynowo. Odbędą się też wyścigi dla dzieci i młodzieży.

Organizatorzy zapewniają nagrody finansowe w kategorii elita o łącznej wartości 5500 złotych. Bony zakupowe w wysokości 500 zł otrzymają zwycięzcy w poszczególnych kategoriach Mega i 300 zł zwycięzcy w poszczegółnych kategoriach Mini. Po wyścigu wśród wszystkich zawodników odbędzie się losowanie nagród, w tym markowego roweru górskiego.


29 września
GP Kaczmarek Electric MTB 2012 (Finał)

Organizator: Kaczmarek Electric - Hurtownie Elektrotechniczne, Stowarzyszenie Kultury Fizycznej "Jazda Wolsztyn"
Gdzie: Wolsztyn - Park Miejski, ul. Drzymały
Start: godzina 11.00. Zapisy w biurze zawodów w dniu startu od godziny 8 do 10.30. Dwa dystanse do pokonania: Mini - 40 km, Mega - 75 km.
Więcej informacji: http://www.mtb.kaczmarekelectric.pl

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL