R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41827094 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Osiemnaście osób objechało
trasę maratonu MTB

 

13 kwietnia spotykamy się w Dolsku
na wielkiej imprezie sportowo-rekreacyjnej


Uczestnicy niedzielnego objazdu trasy maratonu MTB przed kompleksem hotelowo-wypoczynkowym Villa Natura. Dolsk, 6 kwietnia 2014.
 

13 kwietnia 2014 roku Dolsk będzie rowerową stolicą Wielkopolski. Odbędzie się tutaj pierwszy w tym sezonie maraton MTB w naszym regionie. Jego uczestnicy zmierzą się z dwoma dystansami: Mini - 36 km i Mega - 72 kilometry. Zapowiada się wielka impreza sportowo-rekreacyjna, w której - jak sądzę - wystartuje ponad pół tysiąca osób.

Wczoraj, 6 kwietnia, doświadczeni instruktorzy FTI Cycling z poznańskiego klubu Red Fitness poprowadzili wycieczkę rowerową na trasie dolskiego maratonu MTB. Wzięło w niej udział osiemnaście osób.

– Objazd był bardzo udany - mówi Artur Kozal, jeden z najbardziej znanych w Polsce instruktorów FTI Cycling. – Do przejechania było 55 kilometrów, które pokonaliśmy w trzy i pół godziny. Tempo jazdy dostosowane było do możliwości uczestników niedzielnego pedałowania. Pogoda dopisała, humory także - podkreśla Artur Kozal.

Artur Kozal i jego koledzy (instruktorzy FTI) wyznaczali kierunek jazdy oraz podpowiadali, jak radzić sobie na najtrudniejszych odcinkach dolskiego maratonu MTB.
 

13 kwietnia 2014
Bike Cross Maraton Wielkopolska Gogol MTB 2014

Organizator: Urząd Miasta i Gminy Dolsk, Ognisko TKKF "Pałuki" Wągrowiec
Gdzie: Dolsk - Villa Natura, ul. Podrzekta 3
Start: godzina 11 - dystans Mega, godzina 11.30 - Mini. Biuro zawodów czynne w niedzielę od godziny 8. Dwa dystanse do pokonania: Mini - 36 km, Mega - 72 km.
Więcej informacji: www.gogolmtb.pl 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL