R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41825590 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
W niedzielę ściganie w Kargowej

 

To już czwarty maraton cyklu
Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2014

W niedzielę 15 czerwca w Kargowej odbędzie się kolejny, czwarty maraton z cyklu Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2014. Za zawodniczkami i zawodnikami są już imprezy w Olejnicy, Sulechowie i Zielonej Górze. Na cały cykl składa się 7 zawodów – po Kargowej kolejne maratony odbędą się w Lubrzy, Nowej Soli i Wolsztynie.

Startujący w Kargowej zmierzą się z dwoma dystansami: Mini - 31 km i Mega - 57 kilometrów. Tak, jak we wszytskich poprzednich zawodach, zawodniczki i zawodnicy rywalizować będą w licznych kategoriach wiekowych, także drużynowo. Odbędą się też wyścigi dla dzieci i młodzieży.

Organizatorzy zapewniają nagrody finansowe w kategorii elita o łącznej wartości 5450 złotych. Bony zakupowe o wartości 300 złotych otrzymają zwycięzcy poszczególnych kategorii wiekowych na dystansie Mega oraz 200 złotych dla dystansu Mini. Po wyścigu wśród wszystkich zawodników odbędzie się losowanie nagród, w tym markowego roweru MTB.

Wymiana numerów startowych

W Kargowej zostanie przeprowadzona wymiana numerów startowych.

Jak już wcześniej informowali organizatorzy cyklu, numery startowe, które dostarczył im wykonawca były wykonane z mało trwałego materiału, niezgodnego z ich zamówieniem. Nie zdążyli jednak wykonać właściwych, dlatego zdecydowali się na użycie tych, które posiadali. Obecnie dysponują już właściwymi, które będą zawodniczkom i zawodnikom wymieniać na najbliższych zawodach w Kargowej.

Wymiana dotyczy wyłącznie "giętkich" numerów wydanych zawodnikom w Olejnicy i Sulechowie. Począwszy od zawodów w Zielonej Górze były wydawane właściwe numery startowe, które nie podlegają wymianie.

15 czerwca
GP Kaczmarek Electric MTB

Organizator: Lubuski Klub Turystyczny "Agroś" Kargowa, gmina Kargowa, Kargowa MTB Team
Gdzie: Kargowa - ul. Szkolna 1
Start: godzina 11.00. Zapisy w biurze zawodów od godziny 8 - 10.30. Dwa dystanse do pokonania: Mini - 31 km, Mega - 57 km.
Więcej informacji: http://www.mtb.kaczmarekelectric.pl
 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL