R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41646373 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Mściszewo czeka
na fanów kolarstwa górskiego

 

7 października wielki finał
Bike Cross Maraton Gogol MTB


Co roku maraton MTB w Łopuchowie kończył cykl Bike Cross Wojciecha Gogolewskiego. W sezonie 2018 jest jednak inaczej, gdyż fanów jazdy na rowerach górskich czeka jeszcze jedna impreza. Odbędzie się ona w najbliższą niedzielę, 7 października,w Mściszewie, w miejscu dobrze znanym pasjonatom jazdy po nierównościach, dukatach leśnych i piachach.

Miasteczko zawodów będzie zlokalizowane w tym samym miejscu co podczas edycji lipcowej. Sama trasa zostanie wytyczona z pominięciem strefy poligonu Biedrusko, nie będzie też przeprawy przez Trojankę. Nie zabraknie singli na koniec ścigania.

– Będę 7 października w Mściszewie. Byłoby dobrze tu wygrać, na trasie mi dobrze znanej, na której w lipcu zerwałem przerzutkę - podkreśla Mateusz Mróz, który wygrał 22 września Bike Cross Marton Gogol MTB w Łopuchowie na dystansie Mega.

W niedzielę fani MTB zmierzą się z dwoma dystansami: Mega -41 km i Mini - 28 kilometrów. Pogoda zapowiada się wielce słoneczna , zatem warto a nawet trzeba pojechać w stronę Mściszewa, by uczestniczyć w październikowym maratonie na rowerach górskich nad Wartą.

                                         Piotr Kurek

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL