R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41688442 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Spotykamy się w niedzielę w Górze

 

Maraton MTB w ramach cyklu
Leszczyńska Liga RowerowaW najbliższą niedzielę, 8 września, w Górze (Dolnośląskie) odbędzie się maraton MTB w ramach cyklu Leszczyńska Liga Rowerowa. Jego nazwa brzmi ładnie "Sto procent pasji" i zostanie przeprowadzony już po raz ósmy, rok po roku.


Organizatorem imprezy jest lokalny, amatorski klub kolarski DGR RACING TEAM oraz stowarzyszenie "Sto procent pasji". Klub DGR RACING TEAM w swoich szeregach posiada wcale liczne grono zawodników i działaczy znanych w środowisku kolarstwa MTB. Najbardziej utytuowaną zawodniczką jest startująca z dużym powodzeniem w wyścigach MTB jak również szosowych Sylwia Tumiłowicz.

To już VIII edycja tej sympatycznej imprezy przygotowanej przez grupę pasjonatów kolarstwa MTB.

Organizatorzy przygotowali trasy na dwóch dystansach głównych Mini (35 km) oraz Mega (55 km).
Rozegrane zostaną wyścigi młodzieżowe na dystansach Młodzik (7 km) i Junior (16 km) oraz wyścigi dla dzieci (od najmłodszych do lat 11).

Trasa maratonu MTB poprowadzona jest przepięknymi terenami leśnymi Nadleśnictwa Góra Śląska wokół urokliwej Doliny Baryczy.

Start i miasteczko zawodów zlokalizowano w wyremontowanym kompleksie sportowo - parkowym (biuro - Hala "Arkadia", start/meta maratonu -  Stadion Sportowy). Można jeszcze zapisywać się internetowo pod adresem https://zapisy.ultimasport.pl/472, w niedzielę w biurze zawodów do 8 do 10.30.

Jednym ze współrganizatorów imprezy, jak co roku, jest gmina Góra. Pani Burmistrz Irena Krzyszkiewicz bardzo chętnie angażuje się w pomoc w organizacji imprezy oraz osobiście uczestniczy w uroczystym otwarciu zawodów oraz nagradzaniu zwycięzców.

Dobra wiara rowerowa z Góry zaprasza serdecznie do swego miasta na maraton MTB. Oprócz
atrakcji związanych z rywalizacją sportową czeka Was niesamowicie przyjazna atmosfera, gościnność i życzliwość.

Do zobaczenia w niedzielę w Górze.
 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL