R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41873513 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Czasówka w Obornikach

 

W najbliższą sobotę rywalizują
mastersi z całej Polski oraz amatorzyW najbliższą sobotę, 1 czerwca 2019, odbędą się Mistrzostwa Obornik w Kolarstwie Szosowym im. Sławomira Jakubiaka, jazda indywidualna na czas. Startujący - amatorzy oraz mastersi z całego kraju - rywalizować będą na dystansie 12,6 km. Imprezę organizują miejscowi entuzjaści rowerów.


Panie i panowie ścigać się będą na trasie prowadzącej z Obornik (ulica Towarowa - na wysokości firmy DT Swiss Polska Sp. z o.o.) do Rożnowa (ulice: ks. Adama Schmidta, Nad Strugą, Łukowska)  i dalej do Łukowa i z powrotem tą samą trasą. Wyścig odbędzie się przy zamkniętym ruchu drogowym. Trasę zabezpieczą funkcjonariusze policji, Straży Miejskiej oraz wolontariusze, którzy w newralgicznych punktach dbać będą o bezpieczeństwo kolarzy i użytkowników dróg.

Prawo startu mają amatorzy (rowery szosowe i inne) oraz zawodniczki i zawodnicy kategorii masters i cyklosportu z licencjami. Najpierw, o godzinie 11.00, rozpoczną rywalizację amatorzy. Po nich swą rowerową zabawę będą miały dzieci (dystans 300 metrów), zakończą ściganie mastersi i szosowcy cyklosportu (panie i mężcyzni).

Zapowiada się wielkie święto kolarstwa w Obornikach, które potrafią organizować duże imprezy rowerowe (MTB i szosa) z rozmachem i sporą rzeszą startujących. By ścigać się w najbliższą sobotę, trzeba zarejestrować się przez stronę internetową www.kolarstwo.oborniki.pl, uiścić opłatę startową i zgłosić się w dniu 1 czerwca w biurze zawodów. Zawody zostaną przeprowadzone zgodnie z przepisami Komisji Masters Polskiego Związku Kolarskiego.

Imprezę organizuje Stowarzyszenie OTS Motoklub Oborniki Sekcja Kolarska, mając wsparcie Urzędu Miejskiego w Obornikach oraz Obornickiego Centrum Sportu.  

                                      Piotr Kurek
 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL