R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41308799 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-04-18
Kolarscy mastersi ścigają się
w niedzielę w Kleszczewie

 

W najbliższą niedzielę, 21 września, w Kleszczewie odbędą się ogólnopolskie wyścigi kolarskie mastersów. Rywalizować będą także młodzicy, juniorzy, kobiety oraz amatorzy.

Zawodnicy startować będą w Kleszczewie, obok miejscowego stadionu, skąd po dwóch kilometrach dojadą na rundę dziewięciokilometrową (Nagradowice - Komorniki - Krzyżowniki - Nagradowice), by po pokonaniu kilku okrążeń (zależy to od kategorii wiekowej) wrócić na metę do Kleszczewa.


Kolarscy mastersi powoli kończą sezon 2008.

Jako pierwsi wystartują o godzinie 13.00 juniorzy, zawodnicy kategorii 0, I i II, którzy będą mieli do pokonania dystans 58 km - 6x9 km i 4 km dojazdu na rundę i powrotu na metę.

Rywalizować będą także mastersi kategorii III, IV i V, młodzicy, kobiety, amatorzy oraz VIP-y (Bardzo Znane Osoby). Odbędą się także wyścigi dla dzieci.


W Kleszczewie nie zabraknie zapewne na starcie, jak 1 maja 2008 w podpoznańskim Przeźmierowie, dzieci.

Zawody zaliczane są do Pucharu Polski, zatem kolarze z całego kraju będą mieli niepowtarzalną szansę powalczyć o piękne puchary wójta Kleszczewa Bogdana Kemnitza.

Biuro zawodów rozpoczyna działalność o godzinie 10.00 w hali sportowej w Kleszczewie.

Organizatorami imprezy są: Urząd Gminy w Kleszczewie, Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kleszczewie, Poznańskie Towarzystwo Cyklistów, firma Petro-Oil z podpoznańskiego Baranowa oraz Wielkopolski Związek Kolarski z siedzibą w Kaliszu.

Sędzią głównym imprezy jest Sławomir Marczewski z Legnicy.

Komandorem wyścigu jest Andrzej Frąckowiak (tel. 0664 069 612), pomagają mu w jego organizacji dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu Agnieszka Kordacka (0692 467 020), jak również prezes PTC Romuald Szaj (0504 004 447) i wiceprezes PTC Tadeusz Kubiak (0501 482 317).

 

 

 

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL