R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41688931 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Gońmy jesień z aparatem

 

W sobotę 14 listopada 2015
XXVIII Rajd Rowerowy Radia Merkury

14 listopada odbędzie się kolejny Rajd Rowerowy Radia Merkury!!! Jego meta znajdować się będzie w Będlewie. To rajd zupełnie inny od wszystkich dotychczasowych! Inny, choćby dlatego, że odbywający się w połowie listopada (tak późno jeszcze radiowego rajdu nie było), ale także dlatego, że na uczestników czeka nietypowe zadanie.

Nie będzie punktów kontrolnych, żadnych zadań praktycznych czy teoretycznych, a jedynie propozycja zabawy w fotografa. Temat zdjęć: uroki jesiennego krajobrazu widziane z siodełka rowerzysty.

A więc oprócz roweru trzeba zabrać z sobą aparat fotograficzny lub telefon z aparatem!!! Dla tych, którzy wcielą się w rolę fotografów, odbędzie się konkurs na stronie www.radiomerkury.pl. W konkursie - super nagrody: aparaty cyfrowe z wbudowaną drukarką i fotograficzne akcesoria!!!

Wykonane zdjęcia trzeba będzie przesłać e-mailem do Radia Merkury (fotokonkurs@radiomerkury.pl), a laureatów konkursu wybiorą zarówno internauci, jak również radiowe jury.

Nie trzeba wcześniej zgłaszać udziału w rajdzie.

UWAGA! W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie rowerzyści, którzy wezmą udział w rajdzie i zameldują się na mecie w parku przy pałacu w Będlewie. Szczegóły konkursu zawiera regulamin dostępny na stronie Radia Merkury. Tamże regulamin rajdu.

Dodatkowe informacje o rajdzie i konkursie można uzyskać pod numerem telefonu 61 664 49 66.

XXVIII Rajd Rowerowy Radia Merkury - Będlewo, 14 listopada 2015
- 12.00 - uruchomienie stoiska Radia Merkury i punktu gastronomicznego,
- 13.30 – zakończenie rejestracji uczestników rajdu,
- 14.00 – przyznanie nagród i zakończenie rajdu.

  
 
 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL