R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41572922 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
FogtBikes zaprasza do Zalasewa

 

Pokazowy trening rowerowy
dla dzieci do lat dwunastuW najbliższą sobotę, 1 kwietnia, w Zalasewie odbędzie się pokazowy trening rowerowy. Jego uczestnikami będą dzieci w wieku od 5 do 12 lat. Poprowadzą go doświadczeni instruktorzy: Katarzyna Golda, Marcin Mroskowiak i Michał Fogt. Nad całością wydarzenia czuwać będzie sklep FogtBikes i firma TREK.  

Aby uczestniczyć w tym pokazowym treningu, wystarczy sprawny rower i kask. Będzie on miał charakter zabawy. Początek o godzinie 12.00 w Zalasewie - ulica Planetarna 15/2.


Michał Fogt zaprasza do Zalasewa dzieci w wieku 5-12 lat.

Fot. archiwum Michała Fogta

Organizator wydarzenia, czyli Michał Fogt, zamierza stworzyć dziecięcy team o nazwie Koziołki, zaś jego sponsorem będzie renomowany producent rowerów - firma TREK. W ostatnim czasie powstały w Polsce już dwie takie drużyny: TREK Gdynia Młode Wilki oraz Czarne Owce z częstochowskiej Fabryki Rowerów. Mają one wsparcie amerykańskiej firmy ze stanu Wisconsin.

Filozofią całego przedsięwzięcia jest to, by dzieciaki uczyły się jazdy na rowerze, współzawodnictwa, wytrwałości i dyscypliny, ale przede wszystkim, by dobrze się bawiły i nauczyły wzajemnie wspierać w duchu prawdziwego zespołu.


FogtBikes istnieje dziesięć lat.
Fot. archiwum Michała Fogta

W tym miejscu nie można zapominać, że istnieje dorosły team FogtBikes, zrzeszający grono ponad 30 osób, które jeżdżą dla zdrowia oraz rywalizują w wyścigach szosowych i maratonach MTB. W tym roku jego członkowie byli już po raz kolejny na zgrupowaniu w Hiszpanii. Sezon 2023 to dziesiąty rok istnienia grupy i jej działalności.

W najbliższą sobotę dzieciaki ze Swarzędza, Zalasewa, Poznania i okolic mają szanse stać się częścią Koziołki TREK Kids Teamu. Zbiórka w Zalasewie o godzinie 12.
 
                                          Piotr Kurek

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL