R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41824517 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Przełajowcy ze Złotowa odnoszą sukcesy

 

Arkadiusz Głowacki wygrał w Głogowie

Kolarze LKS Drogowiec Złotów dobrze rozpoczęli sezon w kolarstwie przełajowym. Grupa kolarzy pod kierunkiem trenera Winfrieda Mitkowskiego pojechała 20 października do Głogowa, gdzie rozegrano pierwszy wyścig z serii Pucharu Polski. Bardzo dobrze spisał się Arkadiusz Nowacki, który na trasie liczącej 11 rund prowadził od startu do mety zwyciężając w kategorii juniorów młodszych.

Równie dobrze spisał się jego młodszy o rok brat Łukasz startujacy w tej samej kategorii. Zajął on 7. miejsce. Pozostali zawodnicy zajęli miejsca: 15. - Dawid Stachurski i 16. - Paweł Dobek.


Arkadiusz Nowacki wygrał w ostatnich kilku tygodniach trzy wyścigi przełajowe.

Tydzień później kolarze ze Złotowa startowali w wyścigach przełajowych w Kozienicach, gdzie rozegrano Puchar Polski. Ponownie bardzo dobrze spisał sie Arkadiusz Nowacki, który prowadząc od startu do mety wygrał w klasyfikacji juniorów młodszych.11. miejsce w tej kategorii zajął jego brat Łukasz a na 14. pozycji uplasował sie Dawid Stachurski. W kategorii młodzików Wojciech Wilgus był czwarty.

Następnego dnia (28 października) w Warszawie rozegrano wyścigi o Puchar Polski. Arkadiusz Nowacki ponownie zajął I miejsce. Dawid Stachurski przyjechał na 12. miejscu. Łukasz Nowacki miał tego dnia trzy defekty i zajął 18. miejsce. Wśród młodzików Wojciech Wilgus przyjechał na 5. miejscu.

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL