R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 40509245 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2023-10-19
Oni wskażą drogę do sukcesu

 

Artur Kozal, Mateusz Mróz i Michał Fogt zapraszają do udziału w projekcie
firmy FTI Sport & Fitness Group

 

Trenerzy kolarstwa FTI Academy: Artur Kozal, Mateusz Mróz i Michał Fogt zapraszają do udziału w projekcie firmy FTI Sport & Fitness Group mającym na celu przygotowanie osób do dyscyplin wytrzymałościowych takich jak kolarstwo górskie, kolarstwo szosowe, triathlon lub bieganie.

Osiągnięcie sukcesu w nowym sezonie 2013 możliwe jest tylko dzięki systematycznej pracy, która zaczyna się już jesienią tego roku. Projekt FTI Academy - to roczny program przygotowawczy do realizacji własnych celów startowych opierający się na kompleksowym przygotowaniu wydolnościowym, technicznym i taktycznym. Organizatorzy projektu zapewniają, między innymi, badania lekarskie, badania wydolnościowe, wykłady tematyczne, treningi grupowe, programy indywidualne. Organizują także zgrupowania w kraju i zagranicą.

Więcej informacji na powyższe tematy będzie można uzyskać w najbliższy czwartek, 27 września, podczas niezobowiązującego spotkania organizacyjnego, które odbędzie się w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu przy ul. Powstańców Wielkopolskich 2A (w sali 106). Początek spotkania o godzinie 19.00


 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL