R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 40930601 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-02-21
Wielkie zawody MTB na Cydateli

 

W najbliższą niedzielę, 22 kwietnia, na poznańskiej Cytadeli odbędą się zawody kolarzy górskich o Puchar Thule 2007 - w ramach Wielkopolskiej Ligi Masters. Impreza ma charakter otwarty i jest dostępna dla wszystkich chętnych: trzeba tylko posiadać sprawny rower, kask oraz dokonać opłaty startowej (zwolnione są z niej dzieci do lat 12 oraz młodziczki i młodzicy).

Rywalizację rozpoczną o godzinie 10 najmłodsze dzieci, dziesięć minut później te - do lat dziesięciu. Później na trasę ruszą żacy, młodziczki, młodzicy, juniorki, juniorzy młodsi, kobiety i panie masters.

Swe siły zaprezentują w wyścigu na dystansie 3 kilometrów superamatorzy, czyli ci, którzy nie ścigają się regularnie w zawodach, ale zechcą wobec licznie zgromadzonej widowni pokazać swą gotowość do pedałowania o miejsca na podium.

O 12.30 ruszą na trasę mastersi (mężczyzni po 30. roku życia) trzech kategorii. Będą mieli do pokonania 21 kilometrów (7 rund). O 14 rozpoczną jazdę juniorzy (21 km - 7 rund) i zawodnicy elity (24 km - 8 rund).

Zapowiada się wielka impreza kolarska, z udziałem nie tylko wielkopolskich mistrzów MTB. Warto przyjść na kilka godzin w niedzielę na Cytadelę: ścigać się z innymi lub im, po prostu, kibicować.

Głównym organizatorem imprezy jest niezastąpiony Wojciech Gogolewski, prezes ogniska TKKF Pałuki z Wągrowca z gronem współpracowników.

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL