R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 40955273 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-02-22
W sobotę w Czerwonaku pogrzeb Ryszarda Walerycha

 

W niedzielę rajd pamięci do Chludowa

Pogrzeb Ryszarda Walerycha odbędzie się w najbliższą sobotę, 15 października 2011, na cmentarzu komunalnym w Czerwonaku.

Msza święta w kościele parafialnym w Czerwonaku rozpocznie się o godzinie 12.00. Po niej pogrzeb na cmentarzu komunalnym w Czerwonaku.

Rodzina Zmarłego prosi, by na pogrzeb nie przyjeżdżać rowerami. Rodzina też prosi o niekupowanie wiązanek, a ewentualne pieniądze przeznaczone na wieńce i wiązanki o przekazanie na imprezę dla dzieci organizowaną przez PTTK Poznań Nowe Miasto - pieniądze zbierać będzie Pan Romuald Królak.

Na parkingu przy kościele parafialnym w Czerwonaku będzie podstawiony autokar, którym będzie można dojechać na cmentarz i po pogrzebie wrócić z powrotem.

xxx

Ryszard Walerych zginął tragicznie w niedzielę o poranku na rowerze na ulicy Gdyńskiej (na wysokości Centralnej Oczyszczalni Ścieków), potrącony przez samochód, za kierownicą którego siedziała pijana 25-latka. Miał 52 lata i był jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci rowerowego ruchu turystycznego w Poznaniu i jego okolicach.

Ryszard Walerych organizował wiele rajdów rowerowych. Miał w planie rajd do Chludowa, poświęcony pamięci wielkiego Wielkopolanina - ojca Mariana Żelazka, w dniu 15 pażdziernika. Rajd ten się odbędzie, ale następnego dnia - 16 października 2011. I będzie jednocześnie poświęcony pamięci Ryszarda Walerycha.

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL