R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 40956329 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-02-22
Tour de Pologne w gronie finalistów
nagród Demes 2011

 

VIII Gala Sportu i Biznesu odbędzie się 22 marca
na Stadionie Narodowym w Warszawie


W minionych latach Czesław Lang już kilka razy odbierał nagrody biznesu sportowego Demes.


Kapituła statuetek Demes wybrała po 3 finalistów z poszczególnych kategorii do Nagrody Biznesu Sportowego 2011. Wśród nich znalazły się imprezy organizowane przez Czesława Langa.

68. wyścig Tour de Pologne rywalizuje w kategorii Wydarzenie Roku. Jest to już kolejne wyróżnienie naszego narodowego touru, który został uznany Najlepszą Imprezą Sportową Roku 2011 Plebiscytu "Przeglądu Sportowego". W ścisłym finale kategorii Sportowy Projekt Medialny znalazła się jak zawsze świetnie przygotowana relacja z Tour de Pologne.

Przez kapitułę Demes wyróżniony został również wyścig Nutella Mini Tour de Pologne. Ta wspaniała forma rywalizacji dla najmłodszych, znalazła się w finale kategorii Sport Dzieci i Młodzieży, a profil na Facebooku ma szansę na nagrodę w kategorii Nowe Media w Sporcie.

Warto przypomnieć, że w przeszłości Czesław Lang oraz Tour de Pologne otrzymywali już Nagrody Biznesu Sportowego Demes. Rok 2004: Tour de Pologne Wydarzenie Sportowe. W 2006: Tour de Pologne Sportowa Marka, Tour de Pologne Wydarzenie Sportowe i Demes Honorowy dla Czesława Langa. 2007 rok: Tour de Pologne Sportowa Marka.

Uroczyste wręczenie nagród nastąpi podczas VIII Gali Sportu i Biznesu, która odbędzie się 22 marca na Stadionie Narodowym w Warszawie.

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL