R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 40930286 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-02-21
Wielkanocny przejazd po Puszczy Zielonka

 

Zbiórka w drugi dzień świąt o godzinie 12
na osiedlu Zielone Wzgórza w Murowanej Goślinie


Wiekowy dąb nad Wartą, w połowie drogi między Biedruskiem a Obornikami. Tak było przed rokiem, 25 kwietnia 2011, podczas wielkanocnego przejazdu rowerowego.

W wielkanocny poniedziałek pasjonaci MTB z Poznania i okolic spotykają się w Murowanej Goślinie, skąd ruszą w drogę, by zapoznać się z trasą (niecałą) tegorocznego maratonu MTB po Puszczy Zielonka. Miejsce zbiórki od lat jest niezmienne: Nowy Rynek (Zielone Wzgórza), godzina wyjazdu - 12.

 

Organizatorem sympatycznego rajdu "O jajeczko" jest Wojciech Gogolewski - prezes ogniska TKKF "Pałuki" z Wagrowca, główny animator imprez rowerowych w Wielkopolsce: od 2003 roku zawodów XC, od czterech lat maratonów MTB, wyścigów szosowych i także innych przedsięwzięć. Współorganizatorem rajdu jest Urząd Miasta i Gminy Murowana Goślina, której reprezentantka Roma Dukat też uczestniczyć będzie w przejeździe.

Mateusz Niedbała, mieszkaniec Murowanej Gośliny i zarazem pasjonat maratonów MTB, poprowadzi chętnych trasą tegorocznego dystansu Mega - 74 kilometry, pozostali przez dwie godziny pedałować będą w stronę Starczanowa.

Synoptycy twierdzą, że w poniedziałek 9 kwietnia będzie ładna pogoda: nic zatem zapewne nie stanie na przeszkodzie, by zjawić się tam, gdzie 10 kwietnia 2011 ruszali na trasę maratończycy MTB - Bartosz Banach, Andrzej Kaiser i jeszcze tysiąc innych.

W tym miejscu trzeba poinformować, że za tydzień, 15 kwietnia, w Murowanej Goślinie odbędzie się ośma edycja maratonu MTB pod organizacyjnym parasolem Grzegorza Golonko, władz Murowanej Gośliny i Wojciecha Gogolewskiego.

15 kwietnia 2012
Powerade® Garmin MTB Marathon 2010

Organizator: G&G Promotion, Urząd Miasta i Gminy Murowana Goślina
Gdzie: Murowana Goślina - Nowy Rynek, os. Zielone Wzgórza
Start: godzina 10.45 - dystans Giga, godzina 11.00 - dystans Mega, godzina 11.15 - Mini. Biuro zawodów czynne w sobotę od godziny 16 do 21, w niedzielę od 7.00 do 9.30. Trzy dystanse do pokonania: Mini - 36 km, Mega - 74 km, Giga - 112 km.
Więcej informacji: http://www.mtbmarathon.pl

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL