R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 40478320 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2023-10-19
Złota Kasia już w Polsce!

 

Serdeczne powitanie na Okęciu


Katarzyna Pawłowska i jej trener Robert Taciak.

Bartosz Brzeziński, trener Robert Taciak, kibice, dziennikarze oraz oficjele Polskiego Związku Kolarskiego z prezesem Wacławem Skarulem na czele, otóż oni wszyscy dziś przed wieczorem serdecznie powitali na warszawskim Okęciu Katarzynę Pawłowską - złotą medalistkę mistrzostw świata na torze, które odbyły się w dalekim Melbourne.

– Samolot Polskich Linii Lotniczych z Aten wylądował punktualnie o godzinie 17.20 - powiedziała Katarzyna Pawłowska Wielkopolskiemu Rowerowaniu. - Leciałam z Melbourne do Abu Dhabi i dalej do Aten airbusem arabskich linii lotniczych. Jestem już w Polsce, teraz chcę odpocząć. Wiem, że najbliższą niedzielę spędzę z rodzicami. Muszę ochłonąć po zdobyciu złotego medalu, po swym sukcesie.

– Kiedy wyruszałam w drogę do Australii, ani przez moment nie mogłam sobie wyobrazić, że wrócę z Melbourne ze złotym medalem. A jednak tak się stało. Zdobyłam złoty medal i tęczową koszulkę mistrzyni świata po walce. Tego dnia byłam dobrze usposobiona i w odpowiednim momencie ruszyłam do rozstrzygającego ataku.

– Najbliższe dni poświęcam na odpoczynek - w gronie najbliższych. Na razie nie wiem, gdzie wystartuję w najbliższym czasie. Pragnę spokoju, ciszy, pogodnej refleksji nad swym historycznym sukcesem - powiedziała dziś wieczorem Katarzyna Pawłowska Wielkopolskiemu Rowerowaniu.
 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL