R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 40930324 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-02-21
Czesław Lang w doskonałej formie!

 

 

Czesław Lang, dziś główny organizator imprez kolarskich w Polsce, jest w doskonałej formie sportowej. Potwierdził to w minioną niedzielę w Warszawie - wygrywając wyścig na Agrykoli na dystansie 500 metrów i zdobywając w ten sposób główną nagrodę: 1000 euro.


20 kwietnia Czesław Lang prezentował w Warszawie trasę 64. Tour de Pologne, w niedzielę 29 kwietnia natomiast stanie - jako zawodnik - na starcie maratonu MTB w Chodzieży.

– Nie byłem specjalnie przekonany, by ścigać się z innymi, ale zachęcił mnie do tego red. Włodziemierz Rezner, który z mikrofonem w ręku prowadził udaną imprezę, będącą inauguracją sezonu rowerowego 2007 w Warszawie. Do pokonania było pół kilometra, miałem trudnych rywali, ale 50 metrów przed metą przerzuciłem na tryb 15, pochyliłem się na kierownicą i, jak za dawnych lat, wygrałem. O trzy-cztery długości roweru.

Czesław Lang ścigał się w przedziale wiekowym 19-100 lat o Puchar Prezesa Banku Przemysłowo-Handlowego Józefa Wancera. Wygrany czek o wartości 1000 euro wicemistrz olimpijski z Moskwy wspólnie z prezesem BPH przekaże wybranemu Domu Dziecka.


Mapka maratonu MTB w Chodzieży: mini - 30 km, medio - 60 km i grand fondo - 90 km. Start w niedzielę 29 kwietnia o godzinie 10.30 z miejscowego, malowniczego rynku.

To było 22 kwietnia, zaś 29 kwietnia Czesław Lang stanie w Chodzieży na starcie maratonu MTB. – Jeszcze nie wiem, jaki dystans wybiorę, 30 km lub 60 km - powiedział w piątek wspaniały przed laty kolarz, dziś jeden z największych organizatorów imprez kolarskich w Europie.

– Zapraszam do Chodzieży na dwa dni nie tylko Wielkopolan. W sobotę przez kilka godzin będzie można obserwować czołowych kolarzy MTB z Polski, Rosji, Czech i Ukrainy. W niedzielę odbędzie się maraton dla wszystkich chętnych: 30 km, 60 km i 90 km będzie do przejechania. Ja staję na starcie jako zawodnik i zachęcam do tego innych - podkreślił Czesław Lang.

W Chodzieży nie zabraknie innych atrakcji. Przez dwa dni gościć będzie w tym mieście znana aktorka Magda Wójcik, wystąpi także zespół "Goya".

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL