R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41337185 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-04-18
Kolarska Tarnovia zaprasza

 

Trenerzy czekają na dziewczęta i chłopców
urodzonych w latach 2000 i 2001


Trenerzy Tarnovii Tarnowo Podgórne czekają na młodych adeptów kolarstwa.

Kolarstwo to dyscyplina z jednej strony trudna i wymagająca, z drugiej piękna i widowiskowa. Jeśli jesteś uparty, pracowity i konsekwentny w dążeniu do celu, to znaczy, że ten sport jest w sam raz dla ciebie. Swoich sił możesz spróbować w profesjonalnym Klubie Kolarskim Tarnovia Tarnowo Podgórne, który ogłasza nabór dziewcząt i chłopców urodzonych w latach 2000 i 2001.

Klub specjalizuje się w szkoleniu młodzieży w kolarstwie szosowym i torowym. Trenerzy wspierani przez gminę Tarnowo Podgórne oraz sponsorów prowadzą systemowe szkolenie w kategoriach wiekowych od żaka do orlika. Zawodnicy ścigają się w krajowych i zagranicznych wyścigach rangi mistrzostw i nie tylko, odnosząc liczne sukcesy. Zajęcia prowadzą młodzi trenerzy, którzy sami trenowali kolarstwo i mający doświadczenie w tym co robią. Treningi dostosowane są do pory roku. Zimą odbywają się zarówno na dworze (jogging, rowery), jak i na sali gimnastycznej, siłowni, basenie i torze kolarskim w Pruszkowie.

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do odwiedzenia Facebookowego profilu klubu www.facebook.com/tarnovia.tarnowopodgorne i kontakt z trenerem Piotrem Brońskim pod numerem telefonu komórkowego - 502 065 265, który otwarcie przyznaje: - Mistrzami zostają tylko nieliczni, ale kolarstwo to wspaniała przygoda, którą może przeżyć każdy młody człowiek.

Audemars Piguet Replica Watches https://www.topapwatch.com

                                                                                              Anna Lis

 

 

 

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL