R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 40478488 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2023-10-19
XI Rajd Rowerowy im. Wojciecha Bogusławskiego

 

W najbliższą niedzielę, 20 maja, odbędzie się, już po raz jedenasty, Rajd Rowerowy im. Wojciecha Bogusławskiego. Jego uczestnicy pojadą do Glinna na terenie poligonu Biedrusko - dawnej wsi, gdzie 250 lat temu w okazałym dworku urodził się twórca naszego teatru narodowego.
Miejsc zbiórki będzie kilka. Najdłuższą drogę do pokonania będą mieli mieszkańcy Poznania, dla których punktem startowym będzie końcowy przystanek Pestki na osiedlu Jana III Sobieskiego (godzina 9.45). Pojadą oni w stronę Suchego Lasu, gdzie w okolicach tzw. Rygi (staw u zbiegu ulic nieopodal kawiarni "Feeling") dołączą do nich na rowerach mieszkańcy tej gminy i okolic (godzina 10.30). Dalej będzie jazda w stronę Złotnik (wjazd na poligon - godzina 11.15), Złotkowa (11.30), Chojnicy (12.20) i do Glinna, gdzie cykliści winni się zjawić około godziny 13.10.

Tu będzie meta rajdu i tu też odbędzie się okolicznościowy konkurs wiedzy o patronie rowerowej imprezy. Będą też inne konkursy i atrakcje, nie zabraknie tradycyjnej grochówki. Dla uczestników przejazdu organizatorzy przygotowali okolicznościową plakietkę.

Organizatorami imprezy są: Towarzystwo Przyjaciół Gminy Suchy Las, Ośrodek Kultury w Suchym Lesie oraz Poznańska Fundacja Artystyczna.

 

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL