R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 40468566 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2023-10-19
Trening z Tadeuszem Korzeniewskim

 

Tadeusz Korzeniewski, rocznik 1969, przez długie lata był najlepszym kolarzem przełajowym w Polsce. Pierwszy tytuł mistrza kraju zdobył w 1992 roku. Ten sukces powtarzał przez następnych dziewięć lat, do 2002 roku, jeszcze cztery razy.

Teraz mieszka w Wałczu, nadal jeździ na rowerze i niekiedy udziela rad, jak najlepiej podjeżdżać na wzniesienia i jak szybko z nich zjeżdżać.


Tadeusz Korzeniewski (czarna czapeczka na głowie) w czwartek na poznańskiej Cytadeli udzielał porad, w jaki sposób pokonywać wzniesienia zawodnikom poznańskiego zespołu Corratec.

W czwartek 17 maja sympatyczny 38-letni pan Tadeusz skorzystał z zaproszenia Piotra Pawlaka, szefa Corratec Team z Poznania, i przyjechał do Grodu Przemysła, by na Cytadeli pokazywać zawodnikom, jak technicznie - z najmniejszym wysiłkiem - pokonywać górki, trudne zjazdy i podjazdy.

Z rad 5-krotnego mistrza Polski skorzystali, między innymi, Agnieszka Gulczyńska, Małgorzata Zellner i jej mąż Piotr, Grzegorz Kocik, Bartosz Brzeziński, Marek Wawrzyniak.

Corratec Team istnieje od sierpnia 2006 roku. Jego zawodniczki i zawodnicy biorą udział, przede wszystkim, w zawodach MTB i w tym roku odnieśli już wiele wartościowych sukcesów. Najbliższe zawody z ich udziałem odbędą się 19 i 20 maja w Nałęczowie.

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL