R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41189777 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-04-18
Ofiarność, dobre słowo, współczucie

 

Jarosław Paszczyński dziękuje maratończykom


Jarosław Paszczyński (015 - z prawej strony) dziękuje maratończykom za ofiarność, dobre słowo, współczucie. Wieleń, jubileuszowe (dziesiąte) "Michałki" - najstarszy w Wielkopolsce maraton MTB, 14 września 2013.

Bardzo się cieszę, że za namową mojej żony mogłem uczestniczyć w tegorocznych "Michałkach", spotkać się z Wami wszystkimi, rywalizować i reprezentować lokalną społeczność.

Mimo, że kurz na trasie tegorocznych "Michałków" dawno opadł, moje wspomnienia są nadal bardzo żywe, a zaskoczenie i wzruszenie nadal ogromne.

Będąc na stadionie nie byłem w stanie powiedzieć do Państwa nawet jednego słowa, dlatego pozwoliłem sobie napisać teraz.

Chciałbym w imieniu syna Michała, żony Małgorzaty i całej mojej rodziny bardzo serdecznie podziękować za ten ogromny, płynący z serca dar. Dziękujemy za Państwa ofiarność, zainteresowanie, dobre słowo oraz współczucie. To nieczęste w naszym zabieganym, szybkim świecie.

Szczególnie dziękuję inicjatorom tej akcji Jolancie i Tomaszowi Kaczmarkom, Elżbiecie i Markowi Witkiewiczom, Piotrowi Kurkowi oraz wielu innym, których mam w sercu, a nie jestem ich w stanie tutaj wymienić.

Pozdrawiam bardzo serdecznie i wierzę, że nasz syn – Michał podziękuję Państwu niedługo osobiście.

Niech się Wam koła i noga lekko kręci!

                                               Jarosław Paszczyński

Od początku "Michałków" - w latach 2001-2003 zawody XC w Dębogórze, od 2004 maraton MTB w Wieleniu - Tomaszowi Kaczmarkowi, jako głównemu organizatorowi, bardzo, ale to bardzo pomagali w przygotowaniu imprezy Małgorzata i Jarosław Paszczyńscy.

W tym roku, w kwietniu, zły los dotknął ich syna Michała, który w wypadku samochodowym został ciężko ranny. 19-latek wymaga starannej opieki medycznej i stałej rehabilitacji.

Organizatorzy tegorocznych "Michałków", poczuwając się do więzi z Małgorzatą i Jarosławem Paszczyńskimi, zaproponowali zgodnie, by w trakcie imprezy można było przekazywać dobrowolnie datki (pieniądze) do specjalnych skarbonek na rzecz poszkodowanego przez los 19-letniego Michała. Maratończycy MTB (i ich rodziny) nie zawiedli, dokładając się na szlachetny cel.

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL