R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41330102 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-04-18
Paweł Cieślik w czeskim teamie!

 

Wczoraj podpisał kontrakt, dziś odbył
pierwszy trening z kolegami z Bauknecht Author


Paweł Cieślik i Piotr Kurek. Jako autor Wielkopolskiego Rowerowania podziwiam talent Pawła Cieślika do jazdy po górach. Myślę, że w sezonie 2014 szosowiec z Tarnowa Podgórnego sprawi nam wiele satysfakcji. Poznań, Fabryka Formy, grudzień 2012.

Paweł Cieślik opuszcza szeregi rozpadającego się Bank BGŻ Team i od nowego sezonu będzie ścigał się w czeskiej ekipie Bauknecht Author!

27-letni kolarz uważany jest za jednego z najlepszych polskich szosowców jeżdżących po górach. Przez ostatnie trzy sezony był jednym z liderów ekipy Bank BGŻ Team. Przypomnijmy, że niedawno bank wycofał się ze sponsoringu kolarstwa i istnienie grupy kierowanej przez Zbigniewa Szczepkowskiego jest mocno zagrożone. Jak się ostatecznie okazało, pomocną dłoń do polskiego zawodnika wyciągnęli Czesi z kontynentalnej grupy Bauknecht Author.

Pochodzący z Tarnowa Podgórnego kolarz spotkał się w środę z szefostwem grupy, poddał się testom i podpisał kontrakt. Dzisiaj (5 grudnia) odbył swój pierwszy trening z czeskimi kolegami i w czwartek wieczorem powróci do Polski. swiss replica watches

W niedzielę przed wieczorem spotkałem się z Pawłem Cieślikiem na uroczystym podsumowaniu sezonu Klubu Kolarskiego Tarnovia Tarnowo Podgórne. Poinformował mnie, że wybiera się do Czech i że jedzie do południowych sąsiadów z nadzieją, że znajdzie kolarską pracę. Co też i się stało.

Paweł Cieślik ma 27 lat, ostatnie pięć sezonów ścigał się w Polsce: najpierw w "Mrozie" (2009-2010), w ostatnich trzech latach w ekipie Zbigniewa Szczepkowskiego Bank BGŻ Team. W barwach reprezentacji Polski trzykrotnie startował w Tour de Pologne. W 2011 roku w naszym narodowym wyścigu zajął 8. miejsce na królewskim etapie z metą w Bukowinie Tatrzańskiej, tracąc do zwycięzcy raptem kilka sekund.
 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL