R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41335956 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-04-18
Glosujemy na Piotra Pawlaka i Tomasza Kaczmarka

 

Konkurs dziennika "Polska-Głos Wielkopolski"
na najlepszego sportowca amatora regionu


Piotr Pawlak (w środku) wygrał w roku 2012 klasyfikację generalną cyklu Skandia Maraton Lang Team na dystansie Mini w kategorii M4. Finał cyklu, Kwidzyn.

Dziennik "Polska-Głos Wielkopolski" zorganizował konkurs na najlepszego sportowca amatora naszego regionu. Zgłoszonych zostało dwadzieścia osób. Są wśród nich dwaj przedstawiciele kolarstwa górskiego - Tomasz Kaczmarek z Wielenia i Piotr Pawlak z Poznania.

Tomasz Kaczmarek z Wielenia jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci świata MTB w Wielkopolsce. Lekarz stomatolog z wykształcenia i profesji startuje w maratonach na rowerach górskich i wyścigach XC, organizuje od 13 lat "Michałki". W latach 2001-2003 były to zawody XC w Dębogórze, od 2004 jest to maraton MTB w Wieleniu (najstarszy w Wielkopolsce), w którym z każdym rokiem uczestniczy coraz więcej ludzi - także znakomitych kolarzy, jak choćby Andrzej Kaiser czy też Bartosz Banach.

"Michałki" - to wielkopolski wzór pracy organicznej, gdyż Tomek Kaczmarek z rodziną, przyjaciółmi i miejscową władzą stworzył imprezę na medal: na trudnej trasie (trzy dystanse) z dobrymi nagrodami w niezwykle sympatycznej atmosferze.

Jakby było tego mało, Pan Tomek asystował w tym roku 70. Tour de Pologne, od początku do końca. I na włoskich dwóch etapach, jak i na polskiej części naszego narodowego wyścigu. Udział na rowerze szosowym w Tour de Pologne Amatorów (na podjeździe na Passo Pordoi i w Bukowinie Tatrzańskiej) był takiej postawy konsekwencją.

Rolex Day Date Replica


Tomasz Kaczmarek z żoną Jolantą i wielkopolskimi fanami kolarstwa: Piotrem Kustoniem (od lewej), Piotrem Krysmanem i Piotrem Kurkiem podczas tegorocznego Tour de Pologne. Bukowina Tatrzańska, sierpień 2013.

Piotr Pawlak w roku 2007 stworzył amatorską ekipę kolarską o nazwie Corratec Team. Jej reprezentanci ścigali się w minionych siedmiu latach na szosie, zawodach XC i w maratonach MTB. Spektakularne sukcesy, indywidualne i zespołowe, podczas cyklu Skandia Maraton Lang Team sprawiły, że biało-niebieskie barwy ekipy z Poznania stały się znane w całym kraju. W tym roku zawodnik Corratec Teamu Andrzej Kaiser wygrał I Rajd Wyszehradzki (jazda 533 km non stop z Budapesztu przez Słowację i Czechy do Krakowa), triumfował także w Tour de Pologne Amatorów w Bukowinie Tatrzańskiej.

Pan Piotr przed rokiem w cyklu Skandia Maraton Lang Team triumfował w klasyfikacji generalnej na dystansie Mini w kategorii M4. W roku 2014 zobaczymy Piotra Pawlaka i jego kolegów w ekipie o nazwie Euro Bike Kaczmarek Eletric Team.

Best Replica Watches

Tomasz Kaczmarek i Piotr Pawlak. Ludzie znani w polskim świecie MTB, o dużych osiągnięciach dla środowiska kolarzy górskich. Zasługują w pełni na to, by wygrać plebiscyt dziennika "Polska - Głos Wielkopolski" na najlepszego sportowca amatora w naszym regionie.

Wystarczy tylko wysłać smsy. Na Tomasza Kaczmarka głosujemy wysyłając sms pod nr 72355 o treści AMATOR.12. Na Piotra Pawlaka głosujemy wysyłając sms pod nr 72355 o treści AMATOR.17. Koszt jednego smsa: 2.46 zł z VAT.

Wielkopolska maratończykami MTB stoi. Głosujmy od dziś na naszych ludzi, ludzi kolarstwa. W pełni zasługują na to, by wygrać ten konkurs dziennika "Polska - Głos Wielkopolski", i by doświadczyć niebywałej solidarności ludzi, którzy kochają rowery, rywalizację na nich.

Konkurs potrwa do 11 stycznia 2014 roku (godzina 23.59).

Dodatkowe informacje, lista kandydatów i instrukcja głosowania są dostępne na stronie www.gloswielkopolski.pl

Zwycięzca plebiscytu zostanie zaproszony, wraz z osobą towarzyszącą, na Wielki Bal Sportowca, który odbędzie się 7 lutego w hotelu "Andersia" w Poznaniu. Otrzyma także na tydzień do jazdy najnowszy model auta z firmy Szpot.

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL