R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41336810 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-04-18
Rowerzyści kontra piesi i kierowcy

 

"Rozmowy po zachodzie" w Radiu "Merkury"


Edukację rowerową trzeba rozpoczynać w wieku szkolnym.
Fot. Piotr Kurek

Dziennikarze poznańskiego Radia "Merkury" zapraszają każdego tygodnia od poniedziałku do czwartku od godz. 21.05 do 22.00 na audycję "Rozmowy po zachodzie". Dziś, 23 kwietnia, tematem wymiany myśli, którą poprowadzi red. Agnieszka Gulczyńska, będą relacje między rowerzystami a pieszymi i kierowcami. Czy są oni skazani na wieczny konflikt? Jak dzielić się ulicami i chodnikami, żeby tego konfliktu unikać?

W dyskusji, poza prowadzącą Agnieszką Gulczyńską, wezmą udział: Kamila Sapikowska, Maciej Wudarski, Piotr Kurek oraz Andrzej Billert i Przemysław Piwecki.

Zadzwoń do Radia "Merkury": podziel się swoją opinią i swoim doświadczeniem. Codziennie - od poniedziałku do czwartku - na inny temat. "Rozmowy po zachodzie". Na antenie Radia "Merkury" od godz. 21:05 do 22:00. O tej porze pod numerem tel. 61 8 654 654 czekają i na program zapraszają dziennikarze Radia "Merkury".

Dziś, 23 kwietnia, tematem wymiany myśli, którą poprowadzi red. Agnieszka Gulczyńska, będą relacje między rowerzystami a pieszymi i kierowcami. Czy są oni skazani na wieczny konflikt? Jak dzielić się ulicami i chodnikami, żeby tego konfliktu unikać?
 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL