R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41688850 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Chcesz poprawić swe wyniki, skorzystaj z treningowej inspiracji

 

FTI Academy startuje już od 3 listopada!


Artur Kozal (z lewej) zdobył w tym roku dwa tytuły mistrza Polski w wyścigach kolarskich mastersów i wygrał całoroczną rywalizację szosowców (do lat 49) na torze samochodowym "Poznań". Z jego rad oraz brata Radosława Kozala (w środku) warto skorzystać. Z prawej prezes Poznańskiego Towarzystwa Cyklistów Romuald Szaj. Tor samochodowy "Poznań", 12 października 2014.
Fot. Piotr Kurek


Jedni biegają, drudzy ścigają się na rowerach szosowych i górskich, jeszcze inni zabrali się za triathlon. Tych wszystkich pasjonatów ruchu, sportowej rywalizacji łączy chęć uzyskiwania coraz lepszych wyników. Jak je osiągnąć, w jakim czasie, jakimi metodami? - tego można się praktycznie dowiedzieć od fachowców z FTI Academy.

Jednym z nich jest Artur Kozal, znany trener FTI (Find Training Inspiration) i zarazem znakomity kolarz, który w tym roku zdobył dwa tytuły mistrza Polski mastersów na szosie i w minioną niedzielę odbierał gratulacje i nagrodę finansową za zwycięstwo w całorocznej rywalizacji na torze samochodowym "Poznań".

Artur Kozal, Radosław Kozal, Stanisław Michalski i inni pomogą tym wszystkim, którzy chcieliby osiągnąć lepsze wyniki i odnosić sukcesy sportowe w sezonie 2015. Droga do tego, między innymi, wiedzie przez FTI Academy.

Warto podjąć współpracę z jej trenerami, wyznaczyć sobie cele na przyszłoroczny sezon razem z FTI. Okres zimowy został podzielony na dwa cykle treningowe: podstawa (listopad-grudzień), rozbudowa (styczeń- marzec). W tym czasie odbędą się także zgrupowania w Polsce i poza naszymi granicami.


FTI Academy zaprasza na specjalistyczne treningi.

Koszt uczestnictwa w FTI Academy w okresie zimowym to tylko 350 zł netto miesięcznie. W cenie mieści się, między innymi, plan treningowy, 3 treningi grupowe w tygodniu oraz opieka trenerska. To co wyróżnia fachowców FTI to indywidualne podejście w każdym aspekcie treningu. Miarą ich profesjonalizmu jest to, że wszyscy ich dotychczasowi podopieczni zanotowali sportowy progres!

Istnieje również możliwość wykupienia "pakietu weekendowego" obejmującego trzy niedziele w miesiącu na kolarskim treningu specjalistycznym outdoor. Dla tych, którzy potrzebują pełnej indywidualizacji w przygotowaniach, FTI Academy poleca treningi personalne.

FTI Academy przygotowuje treningowo biegaczy, kolarzy szosowych i MTB a także triathlonistów.

Więcej informacji na stronie www.fti.com.pl, można je także zasięgnąć u Radosława Kozala (opiekun FTI Academy) - telefonicznie +48 791 887 887 lub e-mailowo - radoslaw@fti.com.pl

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL