R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41323611 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-04-18
Zakaz wstępu na poligon Biedrusko!

 

Ostre strzelanie od maja do lipca

 

W dwie soboty maja, 9 i 23, droga Złotniki - Biedrusko będzie niedostępna w godzinach od 8 do 15 dla rowerzystów. Podobnie będzie w czerwcu i w lipcu. Mówiąc najkrócej, wojsko intensywnie strzela i prowadzi zajęcia z użyciem amunicji bojowej.

W okresie maj - lipiec 2015 r. na terenie poligonu Biedrusko (Ośrodek Szkolenia CSWL) dodatkowo (tzn. poza normalnymi terminami - dniami i godzinami dotychczas przyjętymi do realizacji strzelań i zajęć z użyciem amunicji bojowej) realizowane będą strzelania i zajęcia z użyciem amunicji bojowej w następujących terminach:

- od poniedziałku do piątku w godzinach 05.00 - 08.00;
- od poniedziałku do piątku w godzinach 18.00 - 02.00;
- w wybrane soboty (druga sobota miesiąca) w godzinach 08.00 -15.00.

W związku z tym, że zakaz wstępu na teren poligonu Biedrusko obowiązuje niezależnie od tego czy i kiedy realizowane są strzelania i ćwiczenia, powyższa informacja ma szczególne znaczenie dla wszystkich osób, które posiadają stosowne pozwolenia na poruszanie się po terenie poligonu wydane przez Komendanta Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych w Poznaniu (lub inne instytucje uprawnione do wydawania tego typu zezwoleń).

Informacja o aktywności ogniowej poligonu w innych dodatkowych terminach będzie realizowana bez zmian, to znaczy poprzez opuszczenie i podniesienie zapór (szlabanów i rogatek) oraz kul na masztach oraz dodatkowo poprzez wystawianie wartowników w najbardziej newralgicznych punktach.

Ze względów bezpieczeństwa droga Złotniki - Biedrusko w okresie maj - lipiec 2015 r. od poniedziałku do piątku w godzinach 05.00 - 08.00 będzie zamknięta dla ruchu cywilnego.

Ze względów bezpieczeństwa droga Złotniki - Biedrusko w dniach 09.05.2015 i 23.05.2015 w godzinach 08.00 - 15.00 będzie zamknięta dla ruchu rowerowego.

omega replica watches omega replica www.zowatch.me

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL