R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41145807 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-04-15
Stój, ostre strzelania!

 

Droga Złotniki - Biedrusko niedostępna
w październiku dla rowerzystów

Do końca października na terenie poligonu Biedrusko będa odbywać się strzelania i ćwiczenia z użyciem amunicji bojowej oraz środków minerskich. Zgodnie z ustawą z dnia 22 czerwca 1995 r. o zakwaterowaniu Sił Zbrojnych RP (Dz.U. z dnia 20.04.2002 r. nr 42 poz. 368 art. 79) na teren poligonu Biedrusko obowiązuje kategoryczny zakaz wstępu, a osoby które zostaną zatrzymane będą podlegać karze grzywny.

Jednocześnie Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych w Poznaniu informuje, że obecnie w czasie strzelań granice poligonu wojskowego nie są strzeżone przez żołnierzy, a jedynym zabezpieczeniem terenu przed osobami postronnymi są tablice ostrzegawcze z napisem:
POLIGON WOJSKOWY
WSTĘP WZBRONIONY

Podniesiona kula na maszcie i opuszczony szlaban na drodze wjazdowej na teren poligonu oznacza, że na terenie obiektów szkoleniowych prowadzone jest szkolenie z użyciem amunicji bojowej i środków minerskich.

Wyświetlanie napisu "STÓJ OSTRE STRZELANIA" w soboty, niedziele i inne dni ustawowo i dodatkowo wolne od pracy oznacza zakaz ruchu rowerowego na drodze Złotniki - Biedrusko.

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL