R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 40477553 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2023-10-19
53. urodziny Czesława Langa

 

W sobotę 17 maja 2008 Czesław Lang obchodził swe 53. urodziny. Tak się złożyło, że wypadły one w Bielawie, gdzie w sobotę najlepsi zawodnicy w kolarstwie górskim kilku krajów rywalizowali w zawodach Bank BPH Grand Prix MTB.


Czesław Lang, najbliżsi jego współpracownicy oraz burmistrz Bielawy.

Od swych najbliższych współpracowników wicemistrz olimpijski z Moskwy, obecnie główny organizator imprez kolarskich w Polsce, otrzymał piękny bukiet czerwonych róż z najlepszymi życzeniami. Pasjonaci MTB nie tylko z naszego kraju odśpiewali zaś gromkie, głos niósł się poza Łysą Górę, "Sto lat".


Czesław Lang i Jan Brzeźny spotkali się 17 maja podczas zawodów kolarzy górskich na Łysej Górze, co dokumentuje ta fotografia, i następnego dnia wystartowali w Skandia MTB Maraton.

Czesław Lang ukończył w sobotę 17 maja 53. lata i następnego dnia wystartował w maratonie MTB po Górach Sowich. Obok niego jechał Jan Brzeźny, czterokrotny uczestnik Wyścigu Pokoju, kolarz przed laty rozpoczynający swą karierę w Dzierżoniowie właśnie.

Autor tej strony życzy Czesławowi Langowi stu lat, niezmiennie dobrej formy kolarskiej i spełnienia wszelkich swych marzeń. I także wspólnych startów, przez długie lata, w maratonach MTB.

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL