R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 40517658 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2023-10-19
19 września 2009 już po raz szósty
maraton Michałki MTB w Wieleniu

 

20 września 2008 roku w Wieleniu odbył się po raz piąty maraton MTB o wdzięcznej nazwie Michałki. Na trzech dystansach (30 km, 57 km, 100 km) startowały 323 osoby obu płci. W czasie, gdy pasjonaci jazdy na rowerach górskich zmagali się z trasą, uczniowie szkół podstawowych w liczbie 45 ścigali się na Stadionie Miejskim i w jego okolicy.   

Była to rekordowa impreza pod każdym względem. Co tu dużo mówić, każda kolejna edycja Michałków to więcej maratończyków, co cieszy organizatorów, ale i zarazem więcej pracy i organizacyjnego wysiłku, by sprostać wszelkim oczekiwaniom pasjonatów MTB. 


Tomasz Kaczmarek dziękował tym, którzy mu pomagali w organizacji tegorocznych Michałków.

Od początku animatorem Michałków jest Tomasz Kaczmarek, lekarz i zarazem pasjonat MTB. Od pierwszego maratonu na rowerach górskich po Ziemi Wieleńskiej w jego organizacji pomagało mu wiele osób. W tegorocznej edycji ponad stu ludzi.

Bez zaangażowania burmistrza Wielenia Zbigniewa Stochaja, leśników, strażaków, nauczycieli, bankowców i sponsorów trudno byłoby zorganizować tak bardzo udaną imprezę na skalę ogólnopolską.

W środę 8 września Tomasz Kaczmarek, podczas sympatycznego spotkania w wieleńskim Domu Kultury, podziękował wszystkim, których pomoc, wsparcie i zaangażowanie są bezcenne dla przyszłości najstarszego maratonu MTB w Wielkopolsce.

 


Pamiątkowa fotografia organizatorów Michałków 2008.

Podczas spotkania ustalono wstępnie, że przyszłoroczna edycja Michałków odbędzie się w sobotę 19 września 2009.

TEKST NAPISANY: 9 października 2008

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL